Строительство »

Юридична консультація безкоштовно, як же не бути обдуреним?

Юридична консультація: «Попит народжує пропозицію».
Кейнс Джон Мейнард

Який попит на юридичні консультації?
Який попит на юридичні консультації Тільки за даними «Яндекса» не менше 100 000 чоловік щомісяця «забивають» в рядку пошуку запит «юридична консультація», приблизно третина з них (понад 30 000 чоловік) - жителі Москви і Московської області.
Що ж отримує звичайна людина, спробувавши отримати жадану юридичну консультацію за допомогою інтернету? В першу чергу - численні пропозиції проконсультувати безкоштовно! Люди телефонують незрозуміло кому, розповідають про наболілі проблеми, наївно вважаючи, що їм дійсно буде надана якась допомога. Людина, обтяжений серйозними правовими негараздами, по всій видимості, просто не в змозі застосувати до своєї життєвої ситуації стару як світ банальну істину: «Безкоштовний сир буває тільки в мишоловці! »
Було б ще півбіди, якби якісь молоді юристи просто практикувалися в спілкуванні з клієнтами, дійсно намагаючись дати людині слушну юридичний рада безкоштовно, без будь-якої відповідальності за наслідки. Все набагато гірше.
Численні «юридичні фірми» витрачають величезні гроші на, так звану, «розкрутку сайту» саме по фразі «безкоштовна юридична консультація», за кожен Ваш клік по рекламному оголошенню вони готові платити від 250 до 300 рублів, а іноді і більше!
На Ваш дзвінок відповідає такий-сякий, але все ж жива людина, він отримує зарплату, телефонія теж коштує грошей ... звідки ж тоді така благодійність? Звідки береться «безкоштовна юридична консультація» і для чого?
На жаль, таким способом дуже багато недобросовісних «юристи-аферисти» намагаються заманити до себе в офіс людей, які втратили через навалилися правових проблем почуття самозбереження.
Останнім часом з'явився ще більш витончений спосіб показати «безкоштовність» юридичної консультації: Вам пропонують прямо на сайті юристів - «благодійників» заповнити якусь форму, повідомити про проблему і вказати телефон. Дійсно, як правило, Вам передзвонюють дуже швидко, ввічливо обіцяють «золоті гори».
Прийом працює безвідмовно - адже вхідний дзвінок для Вас дійсно безкоштовний, крім того, людина вже відчуває себе кілька зобов'язаним, адже йому подзвонили, приділили увагу! Мета бесіди - тільки одна: заманити Вас в офіс для «очної безкоштовної консультації» під будь-яким слушним приводом (найчастіше з мотивуванням «необхідно вивчити Ваші документи, адже по телефону їх не видно, питання делікатне, не телефонна розмова і т.д. і т.п.).
До речі, зауважте, тут в кошторис на «юридична безкорисливість» включається немаленька за теперішніх часів оренда приміщення, але що робити, не в вестибюлі ж метро Вас безкоштовно консультувати!
Після прибуття в офіс такої юридичної фірми з Вас спробують отримати гроші. Швидше за все Ви заплатите. Скільки - залежить від Вашої поступливості і кваліфікації «безкоштовних юристів - шахраїв». Максимальна відома ціна «безкоштовної юридичної консультації» - 154 000 рублей, але, якщо Вам пощастить, вони можуть задовольнитися і тисячею ...
Юридична консультація: Як не стати обдуреним?
1. Обдзвоніть не менше десяти організацій.
Витратьте час, Ваше питання цього варто, виберіть найбільш підходящий варіант.
2. Не соромтеся задавати "незручні" питання, відповіді записуйте. - З ким я говорю, яка Ваша посада? Як Ваші прізвище, ім'я, по батькові?
Небажання повідомити необхідні відомості, нехай навіть під слушним приводом - привід насторожитися.
- Як повністю називається організація?
Правильна відповідь: ТОВ «Таке-то», ЗАТ «Таке-то», Колегія Адвокатів «Така-то», Адвокатське Бюро «Таке-то», Адвокатський кабінет «Такий-то».
Повинно насторожити: Юридична Фірма «Краща», Юридична компанія «Краща».

Корисно перевірити назву організації через пошукову систему в сукупності зі словами «відгуки», «шахраї».
- Який свідоцтва про Державну реєстрацію (основний державний реєстраційний номер організації)?
Небажання повідомити ОГРН, нехай навіть під слушним приводом - привід насторожитися, серйозні юридичні організації розміщують всю інформацію на своєму сайті у відкритому вигляді.
- Хто саме буде давати юридичну консультацію?
- Яка посаду названої персони?
- Який юридичний стаж названої персони?
Не має значення в даному контексті, чи буде Вас консультувати юрист зі статусом адвоката або без такого, важливою є кваліфікація і досвід фахівця саме у Вашій правової проблеми.

- За яким саме адресою можна прибути на консультацію?
Існують організації, які здійснюють свою діяльність під різними вивісками, але за однією адресою.Виконавши рекомендацію № 1 (обзвонив достатню кількість організацій), Ви, ймовірно, зіткнетеся з цим «парадоксом».Добре, якщо кілька різних організацій працюють в одному офісному приміщенні, частіше - це одна і та ж «команда» пропонує послуги під різними вивісками.
Корисно перевірити названий адресу через пошукову систему в сукупності зі словами «відгуки», «шахраї».Можливо будуть новини.
Примітка: не прагнете знайти консультанта «ближче до дому», хороший фахівець не обов'язково повинен бути в крокової доступності.

- Скільки коштує юридична консультація?
Послуга повинна мати вартість.Якщо послуга не має вартості (безкоштовно), значить вона нічого з себе не представляє, а отже - марна, якщо не шкідлива.
3. Не платите грошей, якщо прийшли на «безкоштовну» юридичну консультацію!Проявіть твердість.Якщо вимагають гроші - наберіть з мобільного 911, почніть описувати ситуацію, швидше за все добрі юристи самі Вас прогнали, забувши про гроші.
Нам цікава Ваша думка щодо даної статті, поділіться позитивним або негативним досвідом отримання платної або безкоштовної юридичної консультації, найбільш цікаві повідомлення будуть опубліковані на умовах збереження конфіденційності.


Що ж отримує звичайна людина, спробувавши отримати жадану юридичну консультацію за допомогою інтернету?
Звідки ж тоді така благодійність?
Звідки береться «безкоштовна юридична консультація» і для чого?
Юридична консультація: Як не стати обдуреним?
З ким я говорю, яка Ваша посада?
Як Ваші прізвище, ім'я, по батькові?
Як повністю називається організація?
Який свідоцтва про Державну реєстрацію (основний державний реєстраційний номер організації)?
Хто саме буде давати юридичну консультацію?
Яка посаду названої персони?