Строительство »

сімейні суперечки

  1. Сімейні суперечки - допомога адвоката Сімейні суперечки в деякій мірі відносяться до категорії цивільного...
  2. Спільно нажите і особисте майно
  3. Розлучення через суд в Україні - хід процедури

Сімейні суперечки - допомога адвоката

Сімейні суперечки в деякій мірі відносяться до категорії цивільного права, тому вимагають тактовності і ділового підходу при розгляді, як з боку їх учасників, так і служителя закону.

З юридичної точки зору може виникнути складність вирішення матеріальних і нематеріальних питань, наприклад, розділ майна після розлучення або участь у вихованні та навчанні спільну дитину, а також за обопільною згодою при наявності спадкоємців З юридичної точки зору може виникнути складність вирішення матеріальних і нематеріальних питань, наприклад, розділ майна після розлучення або участь у вихованні та навчанні спільну дитину, а також за обопільною згодою при наявності спадкоємців.

Важливо відзначити, що процедура розлучення - не єдина тема для сімейних спорів, адвокат допоможе вирішити внутрішньосімейні конфлікти , Що стосуються родичів і дітей, а при деяких обставинах і колишніх членів сім'ї. Сюди можна віднести право бабусі бачиться з онукою.

Розділ майна при розлученні - особливості послуги

Шлюборозлучний процес завжди супроводжується емоційним стресом, проте не можна при цьому втратити тверезість думки. В даному випадку поділ майна подружжя є основним предметом конфлікту, і якщо домовитися мирним шляхом не представляється можливим, на допомогу поспішає професійний адвокат.

Об'єктом розділу, як правило, стає нерухомість, бізнес, рахунки в банківських установах та цінні папери. Закон передбачає рівне співвідношення полагаемого майна, тому жоден з подружжя не має права залишити собі більшу частину, залишивши другого чоловіка ні з чим.

Розділ майна в цивільному шлюбі здійснюється за принципом спільно нажитого майна, а також власності, набутого чоловіком або дружиною до вступу в цивільний шлюб. Можливий також варіант спільного користування об'єктом.

Спільно нажите і особисте майно

Закон говорить, що все майно, набуте подружжям за час шлюбу, крім об'єктів особистого користування, належить до спільної користування Закон говорить, що все майно, набуте подружжям за час шлюбу, крім об'єктів особистого користування, належить до спільної користування. Сюди ж відноситься матеріальний дохід, присвоєний чоловіком або дружиною, наприклад, стипендія, зарплата, пенсія.

Право спільного користування поширюється і на речі, необхідні для професійного заняття. Це може бути музичний інструмент, медичне обладнання та інше.

Особисте майно складають:

  • майно, отримане у спадок під час шлюбу;
  • коштовності, навіть якщо вони були подаровані одним з подружжя;
  • речі, що належали особі до вступу в шлюб;
  • майно, нажите за час сімейного життя за особисті кошти особи.

Шлюборозлучний процес, адвокат по сімейних справах в Україні

Шлюборозлучний процес в Україні - процедура не тільки складна морально, але й вимагає чимало часу. На шляху до розірвання шлюбу лежить безліч перешкод, вирішити які мирним шляхом не завжди можливо. Тому важливо знайти хорошого адвоката, здатного відстояти ваші інтереси і права не тільки при особистій зустрічі, а й в суді.

Одним з першочергових етапів при цьому є заява на розлучення, при цьому важливо його коректно і юридично вірно скласти, написати і подати до відповідного органу. Якщо сторони не мають претензій один до одного і готові обопільно розлучитися, звертатися до суду немає потреби, можна подати заяву в ЗАГС.

Для цього достатньо звернутися в орган за місцем прописки, пред'явити свідоцтво про укладення шлюбу і внутрішній паспорт, а також написати заяву на розірвання шлюбу. Офіційно повинен пройти місяць з моменту подачі документа, після чого шлюб розривається. Подружжя також можуть при бажанні відкликати документ без негативних наслідків до закінчення цього терміну.

Розлучення через суд в Україні - хід процедури

Якщо у подружжя є спільні діти, навіть при обопільній згоді на розлучення доведеться звернутися в суд. При цьому судді в обов'язковому порядку повинен бути наданий документ про домовленість виховання дитини після розірвання союзу. Договір слід готувати з особливою ретельністю, так як від нього багато в чому залежить майбутнє вашої дитини, його подальший психічний стан.

Розлучення через суд здійснюється також в тому випадку, якщо один з подружжя не бажає розривати союз. Тоді ініціатором процедури виступає одна особа. Звернення до кваліфікованого адвоката допоможе порівну поділити спільно нажите майно, залишити дитину жити з вами. Все це вимагає належних знань і навичок від фахівця, який повинен зібрати і підготувати потужну доказову базу для підкріплення своїх доводів.

Розлучення через суд без присутності чоловіка можливий за особистим клопотанням одного з подружжя, в якому він просить провести процес розірвання союзу без його присутності в залі суду. Можливі випадки, коли шлюборозлучний процес здійснюється зовсім без обох сторін, при цьому суд все одно проходить і приймає рішення.

Розлучення подружжя може повністю лягти на плечі адвоката, таким чином, чоловік повністю звільняється від усіх турбот, з ним пов'язаних. Адвокат постійно тримає в курсі клієнта про хід справи, отримуючи ті чи інші вказівки.

Подати на розлучення документи також може найнятий фахівець, який їх же і збере і оформить. У його компетентності допомогу в складанні позовної заяви, складання заперечення на позов, представлення інтересів клієнта в суді, оскарження рішення суду при необхідності.

Наймаючи професійного адвоката, ви можете бути впевнені, що шлюборозлучний процес пройде з мінімальними для вас втратами і переживаннями. Запишіться на безкоштовну консультацію, щоб отримати розгорнуту відповідь на яке вас цікавить по сімейних справах у досвідченого адвоката зі стажем прямо зараз!