Строительство »

«Послуги адвоката у цивільних справах»

  1. В обов'язки адвоката з цих питань входить:

Кожне правову справу завжди можна розділити на кілька стадій, вони складаються зі своїх специфічних особливостей. До завдань найманого адвоката входить - вжити з максимальною ефективністю всі свої повноваження і надати доказову базу з позовною запереченням на пропоновані запити.

Послуги адвоката у цивільних справах на сьогоднішній день є найбільш затребуваними. Оскільки об'єднує в собі сімейні відносини, трудові спори та житлові питання.

В обов'язки адвоката з цих питань входить:

  • повне ознайомлення зі справою;
  • надання консультаційних послуг;
  • вибір позиції по веденню справи;
  • складання позову;
  • подача його до відповідних інстанцій;
  • відгук позовної заяви, якщо цього вимагають обставини, що склалися;
  • захист клієнта на судових засіданнях;
  • складання проекту мирової угоди.

Якщо справа передана до суду, весь судовий процес до винесення повного рішення можна розділити на певні етапи.

Якщо справа передана до суду, весь судовий процес до винесення повного рішення можна розділити на певні етапи

На початковому досудовому етапі адвокат повинен чітко встановити підсудність спірного питання, пред'явленого позовною заявою. Знайти і визначити конкретну доказову базу. Якщо є необхідність витребувати потрібну базу доказів, підготувати і написати позов.

послуги адвоката у цивільних справах зобов'язують в першій судовій інстанції чітко і найголовніше мотивовано викласти все висунуті вимоги. Сюди входить спростування доводів опонентів і надання чіткої доказової бази.

В апеляційній інстанції адвокат повинен підготувати письмову мотивовану апеляційну скаргу на винесене рішення суду. У ній він повинен відобразити аналіз наданих доказів або приготувати письмове незгоду і заперечення на надані протилежною стороною доводи.

Послуги адвоката у цивільних справах будуть потрібні і в касаційній інстанції. На даному етапі відбувається перевірка всіх складових і винесених судових рішень відповідно до чинного законодавства.

При підготовці всіх необхідних документів адвокат повинен знати про аналіз всіх наданих актів, в яких відображені докази по висунутим громадянським спору.

В обов'язки адвоката входить чесне ведення всіх справ, відстоюючи права свого довірителя.


До списку статей