Строительство »

Послуги адвоката по сімейних справах

Не секрет, що основна частина сімейних спорів вирішується в судовому порядку Не секрет, що основна частина сімейних спорів вирішується в судовому порядку. Причина цього - складність людських відносин, приправлена ​​емоціями, амбіціями і принципами. Для максимально спокійного і ефективного вирішення проблемних сімейних питань люди користуються послугами адвоката по сімейних справах. Він є посередником між конфліктуючими сторонами, представляє інтереси клієнтів в суді і надає всі необхідні юридичні послуги:

 1. Юридична консультація з питань сімейного права, що включає аналіз ситуації, що склалася і пошук оптимальних шляхів ведення справи.
 2. Правова оцінка наданих матеріалів у справі, складання та підготовка необхідних документів і додатків до них (скарга, офіційне звернення, запит, довіреність, позовну заяву, клопотання, угода сторін, шлюбний договір, заповіт та ін.).
 3. безпосередньо представлення інтересів клієнта в суді протягом усього судового процесу та контроль своєчасності отримання судового рішення у справі.
 4. Послуги адвоката по оскарженню прийнятих у сімейних справах судових актів.
 5. Юридичний супровід процесу виконавчого провадження.
 6. Додаткові необхідні послуги адвоката по сімейних справах.

Також за допомогою адвоката можливо досудове врегулювання сімейних спорів за допомогою переговорів, виявлення спільних позицій і розбіжностей, офіційного оформлення домовленості між членами сім'ї.

Послуги адвоката актуальні в рішенні будь-яких сімейних справ, однак найбільш затребувані при: Послуги адвоката актуальні в рішенні будь-яких сімейних справ, однак найбільш затребувані при:

 • розірвання шлюбу;
 • складанні, підписання та переукладання шлюбного договору;
 • стягнення або оспорювання сум аліментів на дітей;
 • узгодження умов і порядку проживання, виховання дітей при роздільному проживанні подружжя;
 • встановлення графіка спілкування з дітьми подружжя і їх близьких родичів при розлученні;
 • розподіл спільного майна при розірванні шлюбу;
 • оскарження і встановлення батьківства;
 • позбавлення та поновлення материнських прав;
 • усиновлення дітей.

Сімейні суперечки щодо неповнолітніх осіб є найскладнішими і відповідальними, оскільки відображаються на матеріальному та духовному благополуччя дітей - найбільш незахищених членів сім'ї. Саме тому варто звести до мінімуму особисте участь у справі і доручити адвокату цивілізовано вирішити наявні розбіжності.

Наша юридична фірма надає жителям Тули професійні послуги адвоката по сімейних справах, якому можна довірити рішення таких важливих для кожної людини сімейних питань.

PS: На островах Біжагош (узбережжі західноафриканської держави Гвінея-Бісау) ініціювати розлучення може тільки дружина. При цьому процедура розірвання шлюбу проста: дружина просто викидає речі чоловіка з дому.