Строительство »

Московська колегія адвокатів пропонує свої послуги в Москві

 1. Наші послуги
 2. Переваги роботи з нами
 3. юридичне консультування

Радий вітати Вас на офіційному сайті колегії адвокатів «Союз московських адвокатів»

У наш бурхливий час розвитку демократичного суспільства все більше і більше людей виявляються втягнутими у вир цивільних правовідносин, про які багато їх учасники мають лише загальне уявлення, не знаючи всіх юридичних тонкощів і наслідків. Часом деякі громадяни, виступаючи в якості однієї зі сторін таких відносин, не усвідомлюють реальних наслідків, а часом і небезпек, що здійснюються ними юридично значущих дій.

Так, наприклад, їх же власний підпис, необдумано поставлена ​​на тому чи іншому документі, призводить до непоправних матеріальних втрат, а часом і стає їх найлютішим ворогом, невблаганно свідчить проти них в судовому розгляді.

Хтось, в силу тих чи інших життєвих обставин, вільно чи не вільно, стають учасниками кримінального судочинства, проходячи по кримінальних справах в якості обвинувачуваних, підозрюваних, потерпілих, свідків. Очевидно, що, чим інтенсивніше розвивається наше суспільство, тим і потреба в своєчасному отриманні кваліфікованої юридичної допомоги стає гострішою, а для кого-то єдиною можливістю захистити свої законні права та інтереси.

Законом РФ «Про адвокатську діяльність і адвокатуру в Російській Федерації» надання кваліфікованої юридичної допомоги на території Російської Федерації покладено на адвокатів.
Проте, хочу всім побажати, щоб у кожного в житті було якомога менше ситуацій, при яких би була потрібна професійна юридична допомога адвоката, ну а якщо необхідність в такій стане для Вас очевидною, а Ваші вимоги будуть законними та обґрунтованими, то адвокати зможуть гідно захистити Ваші законні права та інтереси.

Голова президії колегії адвокатів
«Союз московських адвокатів»
Член Виконкому Гільдії Російських адвокатів,
Лауреат Срібної медалі ім. Ф. Н. Плевако,
Почесний адвокат Росії Олександр Обозов

Московська колегія адвокатів «Союз московських адвокатів» пропонує послуги з надання юридичних консультацій. Наші фахівці мають великий досвід і високу кваліфікацію, що дозволяє їм вирішувати будь-які юридичні проблеми як компаній, так і окремих громадян. «Союз московських адвокатів» - це надійне врегулювання питань в найкоротші терміни!

Наші послуги

У спектр послуг колегії адвокатів «Союз московських адвокатів» входить юридична допомога і консультування в наступних областях права:

Крім того, в число послуг, які надає наша колегія, входять правове консультування та юридичний
обслуговування комерційних організацій , а також юридичні консультації громадян .

Переваги роботи з нами

Завдяки грамотній кадровій політиці, планомірного і ретельному підходу до роботи, колегія адвокатів «Союз московських адвокатів» має ряд незаперечних переваг:
Завдяки грамотній кадровій політиці, планомірного і ретельному підходу до роботи, колегія адвокатів «Союз московських адвокатів» має ряд незаперечних переваг:

 • Досвід кожного з адвокатів . Всі фахівці напрацьовували практику роками - займали державну посаду і працювали в приватних юридичних компаніях. Це допомогло їм отримати досвід у всіх сферах права і стати універсальними юристами.
 • Індивідуальний підхід і ретельне опрацювання проблеми. Юридична консультація починається з вивчення документів і зіставлення з фактичними обставинами. Аналізуються всі можливі варіанти рішень і шляхи їх досягнення.
 • Широкий спектр послуг (арбітражне, сімейне, кримінальне, адміністративне, цивільне право, консультування). Знайти і отримати послуги адвоката в Москві не так важко - складніше знайти того, хто зуміє розібратися в складних ситуаціях, де сфери права перетинаються. Ми - колегія професійних адвокатів Москви, тому навіть неординарний випадок буде цікавий нам!
 • пропорційна вартість нашої допомоги. Ціна надання юридичних послуг або консультації адвоката розраховуються виходячи з часу, обсягу і кількості виконаних дій. Розмір оплати роботи юриста пропорційний його зусиллям.
 • Конфіденційність. Про ваш візит і розв'язуваних питаннях знатиме тільки юрист. Дотримання професійної адвокатської етики і довіру клієнтів - наші пріоритети!

юридичне консультування

Колегія адвокатів «Союз московських адвокатів» надає послуги з юридичного консультування в Москві. Наші фахівці дадуть відповідь на всі питання, пов'язані з будь-якою галуззю права з тих, якими займається наша колегія. Даний офіційний сайт створений для отримання онлайн-консультацій, що допоможе значно прискорити процес виходу вами зі скрутної життєвої ситуації.

Наша колегія - один з лідерів з надання юридичної допомоги та консультаційних послуг в Москві. Всі фахівці мають досвід і кваліфікацію, достатні для вирішення правових проблем будь-якої складності!

Отримати юридичну консультацію можна в такий спосіб:

 1. За вказаними на сайті телефонами (безкоштовно).
 2. Записавшись до фахівця на юридичну консультацію в Москві в зручне для вас час.

Потім ви можете:

 1. Отримати розгорнуту відповідь і коментар до своєї ситуації з практичними рекомендаціями і алгоритмом подальших дій (платно).
 2. При необхідності - укласти договір на оплатне надання юридичних послуг для подальшої роботи фахівця у вашій справі.

Московська колегія адвокатів складається з професіоналів високого рівня. Для того щоб звернутися за допомогою, телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, пишіть на електронну пошту або приїжджайте до нас в офіс.