Строительство »

Арбітражний адвокат | Послуги досвідченого професіонала

Професійний адвокат по арбітражним справах грає дуже важливу роль в судових процесах, пов'язаних з вирішенням майнових суперечок між суб'єктами економічної діяльності Професійний адвокат по арбітражним справах грає дуже важливу роль в судових процесах, пов'язаних з вирішенням майнових суперечок між суб'єктами економічної діяльності.

Крім того, він забезпечує представництво в арбітражному суді в розгляді скарг організацій і індивідуальних підприємців, що мають на меті визнати недійсними акти державних та муніципальних органів, що порушують їх економічні і правові інтереси.

Таким чином, досвідчений арбітражний адвокат може знадобитися учасникам підприємницької діяльності в разі виникнення у них всякого роду арбітражних суперечок . Дані суперечки останнім часом виникають досить часто, і основні їх причини зводяться до наступних ситуацій.

Основні причини виникнення арбітражних суперечок:

 • Контрагенти мають претензії щодо невиконання, або неналежного виконання умов укладених між ними договорів (поставка неякісних товарів, дебіторська заборгованість ).
 • Відносно підприємства або ІП було незаконно винесено постанову про адміністративне правопорушення і воно оскаржується в порядку арбітражного судочинства.
 • Процедура банкрутства також вимагає, щоб брав участь адвокат. Арбітражний суд виносить рішення по визнанню підприємства або ІП банкрутом.

Всі перераховані вище правові ситуації матимуть позитивний результат тільки в тому випадку, якщо в їх вирішенні бере участь досвідчений адвокат. Арбітражні справи відносять до розряду складних економічних суперечок і вимагають строгої формалізації судового арбітражного процесу.

Допомога адвоката по арбітражним справах

Судова арбітражна практика по арбітражним справах знає такі неабиякі випадки, коли через окремих правових нюансів були програні цілком реально перспективні процеси. Досвідчені юристи Адвокатського Кабінету «Сприяння» в цій сфері, досить професійні, компетнтни і високо кваліфіковані.

Послуги арбітражного адвоката:

 • Детальне ознайомлення з усіма представленими документами (договори, накладні, рахунки-фактури, претензії, гарантійні листи, акти приймання-передачі тощо).
 • Юридична оцінка судової перспективи майбутнього арбітражного справи .
 • Участь юриста в переговорах з опонентами свого клієнта, на стадії досудового врегулювання спору.
 • складання претензії контрагенту, з метою урегуріванія спору в досудовому порядку.
 • Підготовка позовної заяви, зустрічного позову або відзиву на позов в арбітражний суд.
 • Участь у всіх судових засіданнях по арбітражному справі.
 • Оскарження рішення арбітражного суду у вищих судових інстанціях (апеляційної, касаційної, наглядової).
 • Інші необхідні дії, в залежності отконкретной правової ситуації у справі.

Ми маємо всі необхідні правові знання, а також великий досвід в успішному вирішенні арбітражних суперечок в стороні наших довірителів. Наші профільні в даному напрямку юристи по максимуму докладуть усіх зусиль, щоб винесений у справі судовий акт арбітражного суду задовольняв нашого клієнта.

- Ви завжди можете зателефонувати нам по телефону, щоб домовитися про зустріч і потім вже особисто оцінити компетентність і ділові якості нашого адвоката по арбітражним справах.