Строительство »

Адвокат з житлових спорів - Адвокат-Дніпро. Володимир Мясоєдов.

  1. Адвокат з житлових спорів
  2. Адвокатом по житловому законодавству в місті Дніпрі виявиться повний правовий супровід і обеспечится...
  3. Алгоритм дій адвоката з житлових спорів в судовому провадженні передбачає:

Я успішно здійснюю юридичну практику по житлових справах більш восьми років, захищаючи права і законні інтереси своїх довірителів. Я є учасником Національної асоціації адвокатів України та перебуваю в складі ради адвокатів Дніпропетровської області в якості адвоката.

Житлове право оригінально і закликає адвоката до постійної зацікавленості, до підвищення кваліфікації та професійного вдосконалення (дослідження судової практики, здійснення перманентного контролю, за що відбулися поправками в чинному законодавстві і т Житлове право оригінально і закликає адвоката до постійної зацікавленості, до підвищення кваліфікації та професійного вдосконалення (дослідження судової практики, здійснення перманентного контролю, за що відбулися поправками в чинному законодавстві і т.д.).

Мною теоретично і практично вивчалися питання захисту прав та інтересів власників і орендарів нерухомості , Про що свідчить багатий досвід в даній категорії правових взаємовідносин.

Адвокат з житлових спорів

Адвокату по нерухомості надані широкі повноваження, затверджені чинним законодавством України, в слідстві чого, є необхідні інструменти, для захисту прав і законних інтересів довірителя, грунтуючись на правозастосовчій практиці.

Гарантовано, відповідно до законодавства, як адвокат з житлових спорів забезпечу дотримання адвокатської етики і адвокатської таємниці, здійснюючи супровід з правових питань, пов'язаних з нерухомістю.

Звернення до суду з причини порушеного права пов'язаного з питаннями нерухомості, передує глибоке вивчення оцінки правової перспективи в конкретному житловому суперечці, підготовка і отримання відповідних доказів, запити в органи державної влади , Звернення до юридичних і фізичних осіб, складання позовної заяви.

Досконально і всебічно дослідивши всі підстави і перспективи конкретного житлового спору, адвокат з нерухомості в змозі оцінити позовні вимоги і можливі правові наслідки.

Оформивши зі мною договір або довіреність на представництво Ваших інтересів з питань нерухомості або житлових спорів, я забезпечу компетентну правовий захист в якості адвоката з житлових питань в місті Дніпрі

З повагою, адвокат з нерухомості Мясоєдов Володимир Олександрович

Адвокатом по житловому законодавству в місті Дніпрі виявиться повний правовий супровід і обеспечится юридична захист за наступними видами житлових спорів:

- Захист інтересів при незаконному виселенні з гуртожитку, будинку, квартири. - Захист інтересів при незаконному виселенні з гуртожитку, будинку, квартири

- Визнання недійсним права користування житловою нерухомістю.

- Приватизація нерухомого майна та виведення з житлового фонду.

- Юридичний супровід операцій з нерухомим майном (купівля-продаж, дарування, обмін, оренда і т.д.).

- Заподіяння шкоди нерухомості через затоплення водою, пожежею і ін.

- Встановлення порядку користування нерухомістю, виділення часток.

- Стягнення боргів за комунальні послуги.

- Узаконення самовільного побудованої нерухомості.

- Виділення часткою в квартирі, будинку, не житловому приміщенні

- Супровід договорів оренди, стягнення заборгованості, розірвання договору.

Відповідно до чинного законодавства, позивач в цивільному судочинстві зобов'язаний обґрунтувати підстави для висунутого позову, а відповідачу надано право на аргументовані заперечення проти пропонованих позовних вимог, шляхом письмового заперечення або пред'явленням зустрічного позову, але надання доказів покладено на сторони і адвокатів по нерухомості.

Алгоритм дій адвоката з житлових спорів в судовому провадженні передбачає:

- Особисту зустріч з довірителем для з'ясування фактичних обставин справи - Особисту зустріч з довірителем для з'ясування фактичних обставин справи.

- Дослідження наданих довірителем матеріалів справи і доказів.

- Позначення правової бази на підставі чинного законодавства для ефективного вирішення питання.

- Виявлення доказів, необхідних для успішного завершення судового провадження.

- Відповідні запити та отримання необхідних доказів.

- Оцінка правової перспективи судового провадження з урахуванням наявних доказів, фактів, свідків і усталеної правозастосовчої практики в судах з питань житлових правовідносин.

- Інтерв'ювання довірителя і свідків.

- Адвокатом вивчаються і аналізуються отримані докази і можливість їх ефективного застосування в процесі.

- Інтерв'ювання довірителя для виступу в дебатах.

- При відповідної необхідності, направлення клопотань чи скарг на неповноту даних в судовому журналі.

Житлове судочинство унікально і судом приймається рішення, ґрунтуючись на всебічному вивченні конкретних обставин і матеріалів, наявних в справі.