Строительство »

Адвокат з нерухомості

  1. Сміливо звертайтеся до наших юристів по нерухомості в Києві, ми Вам обов'язково допоможемо
  2. Контакти для зв'язку з адвокатами по нерухомості

Питання, пов'язані з купівлею-продажем нерухомості на сьогоднішній день є пріоритетними для більшості громадян України Питання, пов'язані з купівлею-продажем нерухомості на сьогоднішній день є пріоритетними для більшості громадян України.

Купівля-продаж, дарування або оренда нерухомості за участю громадян України в наш час - дуже поширене явище. При цьому для того, щоб здійснити задуману продаж, дарування або оренду нерухомості потрібен великий досвід роботи в цій сфері діяльності і, звичайно ж, знання чинного законодавства України.

Наша юридична компанія вже не перший рік займається наданням юридичних послуг в сфері нерухомості. Юристи та адвокати по нерухомості нашої юридичної компанії мають великий досвід роботи із супроводу угод з нерухомістю на всій території України.

Якщо у Вас виникло бажання продати будинок, земельну ділянку, квартиру, або їх подарувати комусь із родичів, або ж здати в оренду, але Ви не володієте достатньою правовою інформацією в цій сфері - наша команда юристів і адвокатів в Києві нададуть Вам чи Вашим знайомим, родичам кваліфіковану усну або письмову юридичну консультацію по нерухомості, Cоставить проекти необхідних юридичних документів (договорів, угод), проведуть експертизу наявних правовстановлюючих документів на нерухоме майно, Cоставить документи для звернення до суду, представлять Ваші інтереси і права в суді у спорах, пов'язаних з нерухомістю.

також наші адвокати по нерухомості в Києві допоможуть Вам у зверненні стягнення на нерухоме майно, допоможуть в накладенні арештів і заборон на спірне нерухоме майно, здійснять повний аналіз, збір і підготовку необхідних юридичних документів для укладення того чи іншого договору в сфері нерухомості.

Сміливо звертайтеся до наших юристів по нерухомості в Києві, ми Вам обов'язково допоможемо

Якщо у Вас з'явилися якісь правові питання по нерухомості - сміливо адресуйте їх адвокатам і юристам по нерухомості нашої юридичної фірми, ми максимально постараємося Вам допомогти.

Контакти для зв'язку з адвокатами по нерухомості

Чекаємо Вас за адресою: м.Київ, Пр.Визволителів, з, оф. 310, або дзвоніть нам за тел. (044) 227-08-65, (050) 380-56-22, або пишіть на [email protected] .

Можливо Вам буде цікаво ознайомитися з корисними матеріалами по нерухомості на нашому сайті, а саме Статей:

- Юрист з нерухомості про ризики інвестування в житлове будівництво .
- Юридичний супровід купівлі квартири .

Юридичні послуги з нерухомості: Найменування Ціна, грн. Юридична консультація 500 Юридична експертиза документів на покупку нерухомості на первинному ринку (новобудови): - без виїзду в офіс забудовника на підставі наданих замовником документів 1000 - з виїздом в офіс забудовника і аналізом всіх наявних у забудовника документів 2000 - з виїздом в офіс забудовника і аналізом всіх документів забудовника "під ключ" 3000 Юридична експертиза документів на покупку нерухомості на вторинному ринку (вторинка) 1500 Узаконення об'єкта самочинного будівництва (дачні будинки, будиночки, посадивши б та інше) від 1500