Строительство »

Адвокат у спадок в Дніпрі. Юрист по спадкових справах. Ціна вартість

 1. Адвокат по спадкових спорах - правильне рішення
 2. Спадщина під ключ
 3. Бізнес у спадок
 4. Послуги з оформлення і відновленню документів, необхідних для підтвердження права спадкування
 5. Пропущені строки прийняття спадщини
 6. Реєстрація права на власність нерухомого майна, отриманого в спадщину
 7. Допомога в оформленні заповіту
 8. Судові спори щодо спадщини
 9. розділ спадщини
 10. консультації

Втрата близької Вам людини, і без того важке для кожного подія, завжди ускладнюється і обтяжується «паперовою тяганиною» при вступі у спадок і стабільності успадкування майна померлого.

Ми готові взяти на себе всі клопоти, пов'язані з Вашим вступом у спадок. Допоможемо Вам:

 • розібратися у всіх тонкощах спадкового права;
 • вступити в спадщину за законом або за заповітом;
 • через суд відновити пропущені терміни на вступ в спадок;
 • в судовому порядку встановити юридичний факт прийняття спадщини;
 • відновити документи, що підтверджують родинні зв'язки з померлим.

А також:

 • оскаржимо будь-які дії нотаріуса в суді;
 • захистимо ваше право на спадкування від «нових родичів»;
 • забезпечимо повний супровід спадкової справи як у нотаріуса, так і в суді;
 • допоможемо успадкувати бізнес.

Адвокат по спадкових спорах - правильне рішення

Якщо Вам довелося зіткнутися з отриманням спадщини, не поспішайте будувати плани про те, як ви будете розпоряджатися новим майном. Як показує практика, Вас чекає безліч юридичних проблем, навіть якщо ви єдиний спадкоємець. Якщо спадкоємців більше одного, то спадкових суперечок не уникнути.

В такому випадку Вам не обійтися без професійної юридичної допомоги, яку Ви можете отримати в компанії "JUSTICE". Ми вирішуємо спадкові спори в Дніпрі, проконсультуємо своїх клієнтів про те, як не успадкувати борги, вступити в спадщину за законом і за заповітом, ведемо судові справи про спадщину і вирішуємо багато інших питань в цій сфері.

Фахівці нашої компанії мають достатній досвід у вирішенні спадкових спорів і високою юридичною кваліфікацією, що гарантує позитивний результат.

Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте наступний комплекс послуг:

Спадщина під ключ

Якщо у вас немає часу на паперову тяганину, наші юристи вирішать всі проблеми за вас. Все що від вас потрібно, це оформити договір і доручення, і уявити нам всі необхідні документи. На цьому ваші турботи закінчені. Ми займаємося складанням та оформленням всіх необхідних документів, вистоїмо черзі і навіть заплатимо державне мито.

Бізнес у спадок

Якщо вам дістався бізнес у спадок, то передача його у спадок є складною і тривалою процедурою. Як правило, спадкоємці не підготовлені до проблем, які їх очікують, а саме: вступ у володіння бізнесом і управління ним, акціонерні конфлікти і багато іншого. Це може привести до банкрутства або переходу бізнесу до інших осіб. Ми зможемо допомогти вам оформити документи на передачу бізнесу у спадок, і вживемо заходів, щоб ви стали законним його володарем, а так само докладемо всіх зусиль, щоб бізнес приносив дохід.

Послуги з оформлення і відновленню документів, необхідних для підтвердження права спадкування

Бувають такі ситуації, коли фактично, особа має право на спадщину, але юридично не може це підтвердити, через відсутність правовстановлюючих документів на спадщину. Документи можуть бути загублені або перебувати в інших руках, і щоб їх відновити, потрібно робити запити до відповідних органів. Якщо відновити документ не вдається, залишається єдиний вихід - скласти позов на визнання права власності на майно, яке належить вам у спадок.

Пропущені строки прийняття спадщини

Для того щоб подати документи на спадщину потрібно дотримуватися терміни встановлені законом. Якщо терміни пропустити, то в оформленні спадщини можуть відмовити. У деяких випадках відновлення термінів є складним завданням, яку під силу тільки юристам.

Реєстрація права на власність нерухомого майна, отриманого в спадщину

Якщо Ви отримай в спадок будинок, квартиру або іншу нерухомість, то Вам обов'язково необхідно зареєструвати право власності на свою спадщину. Це стосується і деяких видів транспорту та інших видів майна.

Допомога в оформленні заповіту

Заповіт є одним з основних документів, що фігурують в спадкових спорах. Відповідно, складання заповіту це відповідальний захід, який вимагає участі досвідчених юристів. Грамотно складений заповіт запобіжить надалі спадкові спори та інші можливі конфлікти.

Судові спори щодо спадщини

Розгляду в суді пов'язані зі спадщиною явище поширене. Визначення часток у спадщині, визнання заповіту недійсним, встановлення порядку користуванням майна, одержаного у спадщину, і інші питання Ви можете вирішити в суді за допомогою наших юристів.

розділ спадщини

Одним із способів, за допомогою якого можна врегулювати конфлікт між спадкоємцями - укласти угоду про розподіл майна. Зробити це не просто, але часом це єдине розумне рішення. При складанні такої угоди необхідно врахувати багато нюансів, що б жодна сторона договору не була ущемлена в своїх правах.

консультації

Найпростіший спосіб вирішити спадковий спір це консультація. Юристи нашої компанії дадуть детальні відповіді, на Ваші запитання. Ми працюємо в Дніпрі (Дніпропетровську).

НЕ ЗНАЙШЛИ ТЕ, ЩО ШУКАЛИНЕ ЗНАЙШЛИ ТЕ, ЩО ШУКАЛИ?
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!
Ми обов'язково відповімо
на всі Ваші запитання.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

ЗАМОВИТИ

Вартість конкретної послуги залежить від складності, відповідальності та обсягу Вашого доручення Вартість конкретної послуги залежить від складності, відповідальності та обсягу Вашого доручення. Остаточна ціна обговорюється індивідуально.

НЕ ЗНАЙШЛИ ТЕ, ЩО ШУКАЛИ?