Строительство »

Адвокат по житлових справах. Послуги житлового адвоката в Харкові

 1. Послуги житлового адвоката
 2. Що буде якщо не звертатися до житлового юристу?
 3. Зміст послуг юриста по житлових справах
 4. Житлове право і адвокат
 5. Право на житло і «житлові відносини»
 6. Право на житло - одне з основних конституційних прав громадян України
 7. Як з'ясувати, скільки коштує юридична консультація з житлових питань?
 8. Чи варто економити на житловому адвоката?

Адвокат по житлових справах, суперечок і питань - допомога у вирішення житлової проблеми від  юридичної фірми AGTL Харків

Адвокат по житлових справах, суперечок і питань - допомога у вирішення житлової проблеми від юридичної фірми AGTL Харків . Житлові спори представляють на сьогоднішній день одну з найбільш непростих галузей права, якій приділяє увагу житловий адвокат AGTL Харків . Так, юрист з житлових питань, житловий юрист зможе проконсультувати, допомогти Вам знайти найбільш вигідний і простий для Вас варіант виходу зі складної ситуації і вирішити в суді житловий спір.

Житло - це найбільш гостра тема, яка обговорюється сьогодні в культурному і правовому світі. Стати жертвою незаконного виселення або продажу житлового приміщення без узгодження з власником - вкрай частий випадок в юридичній практиці. Клієнти потрапляють в безвихідні ситуації, опиняючись без квартири, і не вирішуються шукати допомоги у професійних адвокатів .

соціальне житло (Англ. Social housing) - спосіб забезпечення громадян житлом, при якому право власності на домоволодіння належить державі або муніципалітету.

У світовій практиці цей термін об'єднує безліч форм оренди нерухомості, власниками і (або) керуючими якої є організації (державні і муніципальні установи, некомерційні організації або їх комбінація), що переслідують некомерційні цілі, як правило, пов'язані з підвищенням доступності житла для всіх верств населення. Для вказівки на державну чи муніципальну власність використовується більш вузький термін «громадське житло» (англ. Public housing).

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ ЖИТЛОВОГО АДВОКАТА

Послуги житлового адвоката

Послуги юриста з житлових питань стануть реальним кроком на шляху до усунення незаконних житлових угод. З боку кваліфікованого фахівця гарантується повна конфіденційність і активна співпраця з органами влади в пошуку оптимального варіанту для постраждалої сторони.

 • консультація
 • спори про виселення / вселенні;
 • житлові спори про розподіл квартири або будинку, визначення їх вартості та ціни;
 • спори про визнання таким, що втратив права користування житловим приміщенням;
 • розділ квартири (житлового будинку) в натурі між власниками;
 • спори про визначення порядку користування житловим приміщенням;
 • визнання права власності на житло;
 • спори про визначення часток у праві власності на житлове приміщення;
 • стягнення матеріальної та моральної шкоди за затоплення, пожежі, визначення вартості і ціни;
 • спори про визнання договору купівлі-продажу, дарування, міни житлових приміщень недійсним.
 • юридичні консультації в галузі житлового права;
 • визнання ордера на житлове приміщення недійсним;
 • встановлення порядку користування житлом;
 • зміна договору найму житлового приміщення;
 • ведення справ в судах, визнаних з інвестиційними договорами в нерухоме майно;
 • зняття арешту з майна;
 • вселення та виселення зі спірного житла;
 • визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням;
 • зміна частин житлового будинку, визначення їх вартості та ціни;
 • виселення осіб, які неправомірно займають житлове приміщення.

Що буде якщо не звертатися до житлового юристу?

Пускати вирішення житлових питань на самоплив - вельми недалекоглядне рішення. Воно може в підсумку привести до серйозних наслідків, аж до втрати права на житло або нерухомого майна. Найкраще скористатися послугами професійного фахівця. Житловий адвокат зацікавлений в успіху вашої справи, тому візьме на себе всю відповідальність за вирішення складних завдань і максимально прискорить їх сприятливий для Вас рішення.

Нашими адвокатами напрацьована велика цінна практика ведення житлових справ, вони мають широким колом повноважень, і можуть дати гідну відсіч зазіханням законні інтереси свого довірителя. У своїй діяльності вони підкоряються правилам професійної етики і дотримуються конфіденційності.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ ЮРИСТА ПО ЖИТЛОВИМ СПРАВАХ

Зміст послуг юриста по житлових справах

В даний час адвокат по житлових справах і спадок - оптимальна допомога при шахрайстві в сфері рейдерства.

Послуги житлового адвоката, юриста можуть знадобитися при виникненні будь-яких конфліктів, пов'язаних з нерухомістю, а також допоможуть правильно оформити всі документи при оформленні покупки житла.

Житловий адвокат в Харкові може відповісти на всі питання, які тільки можуть виникнути при покупці житла або його приватизації або переоформленні. Скориставшись послугами таких юристів можна істотно знизити ризик при укладанні угод з нерухомістю.

Юрист з житлових питань також допоможуть із захистом інтересів в суді. Вони зможуть правильно скласти заяви і подати його до суду, а також підготувати всі необхідні для процесу документи. Також житлові адвокати Харків зможуть допомогти в подачі касаційних скарг і звернеться за захистом до судів вищої інстанції.

Подібні житловий адвокат, юрист повинен добре знати всі тонкощі законодавства країни і знати всі лазівки в ньому, якими можна скористатися в суді.

Адвокат по житлових справах, послуги житлового юриста AGTL Харків при житлових суперечках про виселення, вселення, розділі, житлового приміщення, визнання особи такою, що втратила право користування.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ ЖИТЛОВОГО АДВОКАТА

Житлове право і адвокат

Житлове право - це сукупність норм права, що регулюють житлові відносини, а законодавство ґрунтується на необхідності забезпечення органами державної влади та органами місцевого самоврядування умов для здійснення громадянами права на житло, його безпеки, на недоторканність і неприпустимість довільного позбавлення житла, на необхідність безперешкодного здійснення прав, випливають з відносин, регульованих житловим законодавством, а також на визнання рівності учасників регульованих житловим м законодавством відносин щодо володіння, користування і розпорядження житловими приміщеннями, якщо інше не випливає з Житлового кодексу України, іншого федерального закону або змісту відповідних відносин, на необхідність забезпечення відновлення порушених житлових прав, їх судового захисту, забезпечення схоронності житлового фонду і використання житлових приміщень за призначенням.

Поняття «житлове право» вживається в юридичній літературі в двох значеннях: вузькому і широкому. У вузькому сенсі житлове право - це суб'єктивне право конкретної людини на житлове приміщення. Житлове право в широкому сенсі - це інститут цивільного права, що включає в себе норми інших галузей права, присвячені або безпосередньо житловим правовідносин, або відносинам, пов'язаних з житлом. Виходячи з цього, предметом житлового права є сукупність суспільних відносин, що виникають у зв'язку з використанням і експлуатацією житлового фонду. У чинному законодавстві ці відносини отримали назву «житлові відносини».

Право на житло і «житлові відносини»

Проголошення права на житло зумовило виділення всіх відносин, що виникають з приводу житлового приміщення, його використання і експлуатації в самостійну групу житлових відносин, а що регулюють ці відносини правових актів - в самостійну комплексну галузь - житлове право.

Суспільні відносини, які за прийнятою термінологією називаються житловими, мають характерну особливість, складатися, як правило, з приводу готового об'єкта, яким є житловий будинок або інше житло, яке включене в установленому порядку до складу житлового фонду і призначене для проживання. Наявністю такого специфічного об'єкта регулювання суспільних відносин житлове законодавство чітко відрізняється від інших галузей законодавства і права.

У коло суспільних відносин, які служать предметом житлового законодавства (житлового права), входять відносини, що складаються з приводу управління житловим фондом; обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов; володіння і обмеженого розпорядження житловими приміщеннями, наданими громадянам-наймачам і членам їх сімей для проживання; відносини з приводу експлуатації, забезпечення збереження та ремонту житлових будинків і житлових приміщень та ін. Житловим законодавством регулюються також деякі інші відносини, що складаються в житловій сфері з приводу житла - житлово-земельні, кредитні та ін.

Житлові відносини неоднорідні. Більшість цих відносин - майнові. Вони складаються з приводу об'єктів, що мають економічну цінність: квартир, житлових будинків, житлових фондів та ін.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ ЖИТЛОВОГО АДВОКАТА

Право на житло - одне з основних конституційних прав громадян України

Житлове законодавство України ґрунтується на необхідності забезпечення органами державної влади та органами місцевого самоврядування умов для здійснення громадянами права на житло, його безпеки, на недоторканності і неприпустимість довільного позбавлення житла, на необхідності безперешкодного здійснення випливають з відносин, регульованих житловим законодавством, прав, а також на визнання рівності учасників регульованих житловим законодавством відносин щодо володіння, користування і розпір яженію житловими приміщеннями, якщо інше не випливає з Житлового кодексу, іншого закону України або істоти відповідних відносин, на необхідності забезпечення відновлення порушених житлових прав, їх судового захисту, забезпечення схоронності житлового фонду і використання житлових приміщень за призначенням.

Громадяни України на свій розсуд і в своїх інтересах здійснюють належні їм житлові права, в тому числі розпоряджаються ними. Вони вільні у встановленні та реалізації своїх житлових прав в силу договору і (або) інших передбачених житловим законодавством підстав. Громадяни, здійснюючи житлові права і виконуючи що випливають з житлових відносин обов'язки, не повинні порушувати права, свободи і законні інтереси інших громадян.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ ЖИТЛОВОГО АДВОКАТА

Як з'ясувати, скільки коштує юридична консультація з житлових питань?

Зробити це досить просто. Досить звернутися до фахівців і отримати інформацію про те, в яку суму обійдеться кваліфікована допомога. Вартість робіт з аналізу ситуації і вибору конструктивних шляхів виходу з неї обходиться на порядок дешевше, ніж представництво в суді або ж надання інших видів послуг.

Підсумкові суми того, скільки коштує юридична консультація з житлових питань, безпосередньо залежать від ступеня професіоналізму її працівників. Послуги професіоналів з багатим досвідом роботи не можуть бути безоплатними, але при цьому сума може бути більш ніж адекватною.

Чи варто економити на житловому адвоката?

З'ясовуючи, скільки коштує юридична консультація з житлових питань, слід пам'ятати про те, що наслідки спроби самостійно вирішити свої проблеми на правовому рівні як мінімум можуть привести до втрати часу в чергах і до додаткових витрат на оплату державного мита у випадках, коли комплект документів державною установою відхиляється через не повноти. При гіршому розкладі втрати можуть бути досить істотними, починаючи від сум задатків чи авансових платежів при оформленні угод і закінчуючи втратою самого об'єкта нерухомості, якщо мова йде про оформлення угоди, з нею пов'язаної.

Кожній людині самому вирішувати, чи є доцільним подібна економія і у що вона може обійтися, особливо якщо врахувати, що своєчасні юридичні консультації з житлових питань в Харкові дозволяють уникнути подібних складнощів. І при цьому слід пам'ятати, що в ряді випадків змінити ситуацію в кращу сторону вже не представляється можливим. В такому випадку ні юрист, ні адвокат по житлових справах допомогти не зможе.

Підписуйтесь на ( @AGTLua ) Наш Telegram-канал публікацій t.me/AGTLua

Оцінити і залишити відгук

Телефонуйте! +38 (050) 676-34-45, +38 (098) 028-08-51, +38 (063) 033-16-47

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ АДВОКАТА ПО ЖИТЛОВИМ СПРАВАХ

Чи варто економити на житловому адвоката?
Що буде якщо не звертатися до житлового юристу?
Чи варто економити на житловому адвоката?