Строительство »

Адвокат по сімейних справах, сімейних спорах у Києві

  1. Яку допомогу Вам може надати адвокат у сімейних справах
  2. Кілька порад від адвоката по сімейних спорах
  3. Адвокат по сімейних справах Київ надає такі основні послуги в області сімейного права:
  4. Контакти для зв'язку з адвокатом по сімейних справах
  5. Корисні статті по темі: «адвокат по сімейних справах».

Всі ми прекрасно знаємо що таке сім'я Всі ми прекрасно знаємо що таке сім'я. Важко втриматися від цитування статті 3 Сімейного кодексу України, яка говорить про те, що сім'я є первинним та основним осередком суспільства. Також ми непогано обізнані і про те, що сімейний союз чоловіка і жінки, офіційно зареєстрований в державному органі реєстрації актів цивільного стану є браком. Однак лише деякі представляють що стоїть, наприклад, за всім відомим словоcочетаніем "ми розлучаємося", які наступають після звершення цього юридичного факту майнові і немайнові права. І це незнання часто провокує колишнього подружжя на проблеми, пов'язані з рассторженіем шлюбу, аліментами, розділом майна, визначенням місця проживання дітей, порядку спілкування батьків з ними і т.д. Саме в таких випадках і потрібен адвокат у сімейних справах в Києві.

Яку допомогу Вам може надати адвокат у сімейних справах

Адвокати та юристи Юридичної компанії "Варта" в області сімейного права готові допомогти колишнім сімейним парам, а так само і одному з колишніх подружжя пройти шлюборозлучний процес цивілізовано і без зайвого нервування, захистити права на майно подружжя, вирішити на прийнятних умовах питання зі стягненням аліментів, дозволити спірні питання щодо спільних дітям, а також підказати рішення багатьох інших питань, пов'язаних з розірванням шлюбу.

Також вкрай необхідний буде адвокат по сімейних справах в період, коли шлюб юридично ще існує, але фактично вже дав тріщину Також вкрай необхідний буде адвокат по сімейних справах в період, коли шлюб юридично ще існує, але фактично вже дав "тріщину". Саме тоді буде не зайвим отримати грамотну юридичну консультацію адвокат по сімейних спорах з тих чи інших питань можливого розірвання шлюбу, в цьому питанні як в тому вираженні - хто поінформований, той озброєний.

Але навіть якщо всі спірні питання після розлучення начебто улагоджені - нерідкі випадки, коли один із подружжя порушує досягнуті домовленості, не платить аліменти, перешкоджає в спілкуванні з дітьми - в таких випадках також вкрай необхідна буде послуга адвоката по сімейних справах.

Як би ми не хотіли думати, що подібні питання нас не торкнутися - як показує практика, число суперечок, пов'язаних з сімейними відносинами зростає і вони, на жаль, можуть торкнутися кожного з нас.

І тоді, з'являються безліч питань до адвоката по сімейних спорах в області сімейного права.

Юридична компанія «ВАРТА» вже багато років займається справами в сфері сімейного права. Наші юристи і адвокати по сімейних справах в Києві мають великий досвід рішень сімейних проблем юридичним шляхом.

Кілька порад від адвоката по сімейних спорах

- при бажанні отримати аліменти через суд з колишнього чоловіка слід використовувати всі наявні можливості для пошуку влаштовує обох колишнього подружжя добровільного порядку сплати аліментів. При цьому треба враховувати, що на нашу думку нинішні норми Сімейного кодексу України не в повній мірі захищають права колишньої дружини на отримання аліментів у "розумному" розмірі;

- виселення з квартири колишнього чоловіка (дружини) після розірвання шлюбу дуже непросте питання і факт розірвання шлюбу до нього, як правило, ніякого відношення не має, а залежить від безлічі факторів (коли придбана квартира, на яких підставах вона придбана і на які кошти і т.д.). Тому при подачі подібних позовів до суду вкрай бажаним є чітке розуміння правових норм, на підставі яких можливе виселення. У цьому питанні важливо розуміти: розірвання шлюбу не тягне автоматичної втрати одним із подружжя права на проживання в квартирі, де він проживав під час шлюбу.

Адвокат по сімейних справах Київ надає такі основні послуги в області сімейного права:

1. Юридична консультація в області сімейного права адвокатом у сімейних справах.
2. Складання шлюбного договору (контракту).
3. Представництво і захист інтересів у суді.
4. Розділ спільно нажитого майна подружжя.
5. Визнання шлюбу недійсним.
6. Спірні питання по вихованню і спілкуванню з дитиною колишнього подружжя.
7. Питання, пов'язані з оскарженням і встановленням батьківства.
8. Спірні питання по стягнення аліментів на дітей.

Юридичні послуги по сімейних спорах: Найменування Ціна, грн. Юридична консультація від 150 Підготовка позовних заяв, заперечень на позовні заяви, апеляційних, касаційних скарг по сімейним СПОП від 700 Участь адвоката по Cемейная спорах в судовому засіданні від 600 грн. за 1 засідання Супровід судового процесу по сімейних правовідносин "під ключ" від 5000

Якщо у Вас виникли будь-які запитання до адвоката по сімейних справах нашої юридичної компанії в Києві - звертайтеся, завжди раді Вам допомогти.

Контакти для зв'язку з адвокатом по сімейних справах

Чекаємо Вас за адресою: м.Київ, Пр.Визволителів, з, оф. 310, або дзвоніть нам за тел. (044) 227-08-65, (050) 380-56-22, або пишіть на [email protected] .

Корисні статті по темі: «адвокат по сімейних справах».

- Адвокат по спадкових справах .
- Адвокат по цивільних справах .
- Адвокат по розділу майна .
- Адвокат по аліментах .