Строительство »

Адвокат по сімейних справах і спорів в Єкатеринбурзі

Зоя г. Екатеринбург

«В минулому році я повернулася в Росію з Франції - поїхала з маленькою донькою від мого чоловіка-іноземця. За рекомендацією знайомих звернулася до адвоката Медведєву за допомогою в шлюборозлучному процесі з іноземцем »

На всіх етапах цієї непростої справи я отримувала необхідну юридичну допомогу. Крім того, мені не довелося бігати по безлічі інстанцій для збору і перекладу документів, з дитиною на руках - адвокат підготував грамотне і повне досьє для суду, з огляду на мої інтереси, які він також представляв в суді. Також, я вдячна за можливість не приходити в суд для участі в процесі, що допомогло уникнути додаткового стресу. Дякуємо!

Юра г. Екатеринбург

«При планування розлучення з дружиною заздалегідь звернувся до адвоката Медведєву Станіславу Володимировичу»

При планування розлучення з дружиною заздалегідь звернувся до адвоката Медведєву Станіславу Володимировичу, що дозволило скоротити мої майнові втрати при розірванні шлюбу. Розлучилися швидко - без суду (через ЗАГС), ми підписали угоду про розподіл майна, яке влаштувало обох.

Юля г. Екатеринбург

«Дуже часто навіть ідеальні пари при розділі майна стають найлютішими ворогами.!»

Це я зрозуміла на власному досвіді, зіткнувшись з проблемою розлучення через суд зі своїм колишнім чоловіком. В результаті процес розлучення зі звичайного судового розгляду перетворюється на справжню війну, в якій противники не щадять один одного. У цьому випадку, щоб не втратити в майнових правах, я звернулася по допомогу адвоката Медведєва С.В. І дуже задоволена цим. Тільки адвокат зміг захистити мої інтереси при розлученні через суд. Він врахував всі нюанси і правильно вибудував захист. Тепер я з особистого досвіду розумію, чому так затребувані сьогодні при шлюборозлучному процесі послуги адвоката. Розлучення через суд вимагає кожну сторону ретельно опрацювати свою лінію захисту. Скористатися ними краще відразу, як тільки прийнято рішення подати документи на розлучення. Я це зробила відразу, після того, як чоловік сказав, що хоче розлучитися. Адвокат розглянув мою ситуацію ще до початку судового розгляду і врахував всі плюси і мінуси в захисті свого довірителя. На початковій стадії він розповів, на що я можу розраховувати при розлученні через суд. Допоміг правильно зібрати документи, від яких в подальшому залежало не тільки остаточне рішення суду, а й час судової тяганини. Навіть якщо Ви домовилися зі своїм чоловіком, як пройде розлучення, послуги адвоката Вам обов'язково будуть потрібні під час судових засідань. Це я знаю з власного досвіду. На судовому засіданні адвокат завжди правильно вів лінію захисту. Він не дав емоціям взяти верх над розумом і втримав мене від необдуманих і помилкових кроків. У своїх діях він керувався тільки нормами існуючих законів і знав, коли треба приймати ті чи інші дії.

Карина г. Екатеринбург

«Два роки тому я не знала, як розлучитися з чоловіком, якщо є діти. »

Два роки тому я не знала, як розлучитися з чоловіком, якщо є діти. І ще цілий рік тривав цей кошмар, поки знайомі не порадили звернутися до адвоката Медведєву Станіславу Володимировичу. Не можна сказати, що розлучення - це просте завдання, тим більше з дітьми. Але сьогодні я шкодую тільки про те, що так довго відтягувала цей момент. Мій чоловік забезпечений і успішний бізнесмен, який не збирався платити мені аліменти в разі розлучення і хотів навіть забрати у мене дитину. У нього були свої адвокати, які готові були робити все в інтересах свого довірителя. Мені в такій ситуації також був необхідний захисник. Я не помилилася, прийнявши таке рішення. Мій захисник не тільки пояснив мені, як розлучитися з чоловіком, якщо є дитина без утиску своїх батьківських і матеріальних інтересів. Він також допоміг правильно оформити всі позовні заяви .які я повинна була б збирати протягом трьох місяців всього судового розгляду. Якби не мій адвокат, не знаю, чим закінчилися б мої спілкування з чоловіком, які були потрібні із судовим розглядом. Крім грамотного представництва в суді адвокат виконує роль захисника свого довірителя і в розмовах зі стороною позивача. Я просто відчула на практиці, що закон дійсно стоїть на сторожі моїх інтересів. Саме мій захисник допоміг мені зібрати переконливі докази того, що моїй дитині будуть створені належні умови проживання, якщо він залишається з матір'ю. Навіть кваліфікованим і досвідченим адвокатам складно було не брати до уваги переконливі доводи мого захисника. З жахом думаю про те, що б я робила одна на тому судовому розгляді, без кваліфікованої юридичної допомоги та психологічної підтримки свого представника

Безкоштовна
консультація

Залиште заявку
і отримаєте

покрокову інструкцію
рішення Вашої проблеми

Як я працюю

ви залишаєте
заявку на сайті

домовляємося
про зустріч

проводимо
консультацію

підписуємо
договір

вирішуємо Вашу
проблему

Залишити заявку

Як мене знайти

Єкатеринбург, вулиця Московська,
будинок 195, офіс 804

8 (903) 085-65-23

З 10 00 до 23 00

м. Геологічна

м. Чкаловська

Залишилися питання?

Залиште заявку прямо зараз

8 (903) 085-65-23

© 2008 - 2016 Адвокат Медведєв С.В. Всі права захищені.

Угода про обробку персональних даних Замовити дзвінок

Дякуємо! Я зв'яжуся з Вами найближчим часом.

Залиште заявку Вам зателефонують

Залиште заявку на безкоштовну консультацію

Угода про обробку персональних даних Дана угода про обробку персональних даних розроблено відповідно до законодавства Російської Федерації.
Всі особи заповнили відомості складові персональні дані на даному сайті, а також розмістили іншу інформацію позначеними діями підтверджують свою згоду на обробку персональних даних та їх передачу оператору обробки персональних даних.
Громадянин, приймаючи цю Угоду, висловлює свою зацікавленість і повну згоду, що обробка його персональних даних може включати в себе наступні дії: збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знищення

У цьому випадку, щоб не втратити в майнових правах, я звернулася по допомогу адвоката Медведєва С.В. І дуже задоволена цим. Тільки адвокат зміг захистити мої інтереси при розлученні через суд. Він врахував всі нюанси і правильно вибудував захист. Тепер я з особистого досвіду розумію, чому так затребувані сьогодні при шлюборозлучному процесі послуги адвоката. Розлучення через суд вимагає кожну сторону ретельно опрацювати свою лінію захисту. Скористатися ними краще відразу, як тільки прийнято рішення подати документи на розлучення. Я це зробила відразу, після того, як чоловік сказав, що хоче розлучитися. Адвокат розглянув мою ситуацію ще до початку судового розгляду і врахував всі плюси і мінуси в захисті свого довірителя. На початковій стадії він розповів, на що я можу розраховувати при розлученні через суд. Допоміг правильно зібрати документи, від яких в подальшому залежало не тільки остаточне рішення суду, а й час судової тяганини. Навіть якщо Ви домовилися зі своїм чоловіком, як пройде розлучення, послуги адвоката Вам обов'язково будуть потрібні під час судових засідань. Це я знаю з власного досвіду. На судовому засіданні адвокат завжди правильно вів лінію захисту. Він не дав емоціям взяти верх над розумом і втримав мене від необдуманих і помилкових кроків. У своїх діях він керувався тільки нормами існуючих законів і знав, коли треба приймати ті чи інші дії.

Мій чоловік забезпечений і успішний бізнесмен, який не збирався платити мені аліменти в разі розлучення і хотів навіть забрати у мене дитину. У нього були свої адвокати, які готові були робити все в інтересах свого довірителя. Мені в такій ситуації також був необхідний захисник. Я не помилилася, прийнявши таке рішення. Мій захисник не тільки пояснив мені, як розлучитися з чоловіком, якщо є дитина без утиску своїх батьківських і матеріальних інтересів. Він також допоміг правильно оформити всі позовні заяви .які я повинна була б збирати протягом трьох місяців всього судового розгляду. Якби не мій адвокат, не знаю, чим закінчилися б мої спілкування з чоловіком, які були потрібні із судовим розглядом. Крім грамотного представництва в суді адвокат виконує роль захисника свого довірителя і в розмовах зі стороною позивача. Я просто відчула на практиці, що закон дійсно стоїть на сторожі моїх інтересів. Саме мій захисник допоміг мені зібрати переконливі докази того, що моїй дитині будуть створені належні умови проживання, якщо він залишається з матір'ю. Навіть кваліфікованим і досвідченим адвокатам складно було не брати до уваги переконливі доводи мого захисника. З жахом думаю про те, що б я робила одна на тому судовому розгляді, без кваліфікованої юридичної допомоги та психологічної підтримки свого представника

На всіх етапах цієї непростої справи я отримувала необхідну юридичну допомогу. Крім того, мені не довелося бігати по безлічі інстанцій для збору і перекладу документів, з дитиною на руках - адвокат підготував грамотне і повне досьє для суду, з огляду на мої інтереси, які він також представляв в суді. Також, я вдячна за можливість не приходити в суд для участі в процесі, що допомогло уникнути додаткового стресу. Дякуємо!