Строительство »

Коломойський: список санкцій редагувався в Адміністрації Президента України

Український бізнесмен Ігор Коломойський заявив, список осіб, до якому в Росії застосували санкції, узгоджений з офіційним Києвом
Український бізнесмен Ігор Коломойський заявив, список осіб, до якому в Росії застосували санкції, узгоджений з офіційним Києвом. Саме цим він пояснив свою відсутність в переліку потрапили під російські економічні обмеження бізнесменів. За словами Коломойського, президент України Петро Порошенко особисто викреслив його.

«Мені здається, цей список редагувався на Банковій (де знаходиться Адміністрація президента України - ред.), - сказав він в інтерв'ю УНІАН.
Також бізнесмен назвав тих, хто, на його думку, редагував список в Україні.
«Можу сказати, хто входив до редакційної колегії, яка працювала з цим списком: Порошенко, Рожкова, Пасенюк, Кононенко, листоношею працював Медведчук. Порошенко особисто викреслив мене, давнього ворога Путіна, зі списку, щоб показати нашим американським партнерам, що я нібито став агентом Кремля », - зауважив він.
Також Коломойський прокоментував наявність в списку санкцій Віктора Пінчука і його компаній: StarLightMedia, банк Кредит-Дніпро і ін.
«На мій погляд, це викликано тим, що відносини Порошенко і Пінчука зіпсувалися, про що говорять регулярні наїзди на адресу останнього з боку Банкової та Інститутської», - сказав він.
Нагадаємо, вчора в Росії був оприлюднений список українців, проти яких введені російські контрсанкціі . У ньому - найвідоміші імена українського політикуму, члени уряду і нардепи, бізнесмени і підприємства. Всім їм заборонено виводити свої капітали з Російської Федерації.

Інші новини: Тимошенко питає, чому немає санкцій проти Порошенка

Читайте останні новини про санкції і все про ситуацію в світі та Україні на сторінках «2000» і в соціальних мережах Facebook , Twitter , Livejournal , а також Telegram