Строительство »

Просування сайтів

 • Робимо сайти ефективніше

  SEO-оптимізація виглядає саме так, якщо припустити,
  що ваш сайт - це звичайний магазин. SEO-оптимізація виглядає саме так, якщо припустити,  що ваш сайт - це звичайний магазин

 • консультуємо

  SEO-фахівці проконсультують вас, як ефективно розпорядитися простором,
  щоб залучити більше відвідувачів і збільшити прибуток. SEO-фахівці проконсультують вас, як ефективно розпорядитися простором,  щоб залучити більше відвідувачів і збільшити прибуток

 • оптимізуємо

  Для того, щоб потік відвідувачів стабільно зростав, потрібні відповідні умови: реклама,
  продумані сценарії входу і виходу і зручна внутрішня структура. Для того, щоб потік відвідувачів стабільно зростав, потрібні відповідні умови: реклама,  продумані сценарії входу і виходу і зручна внутрішня структура

 • Ставимо нові цілі

  Якщо ваш сайт вже ефективний, це означає тільки те,
  що його можна зробити ще успішніше. Якщо ваш сайт вже ефективний, це означає тільки те,  що його можна зробити ще успішніше

 • Це і є секрет успіху

  За 13 років на ринку ми успішно співпрацювали більш ніж з 2200 клієнтами,
  допомагаючи їх бізнесу стати більш ефективним. За 13 років на ринку ми успішно співпрацювали більш ніж з 2200 клієнтами,  допомагаючи їх бізнесу стати більш ефективним

 • Якщо не хочете припускати, а хочете відразу замовити
  просування сайту в пошукових системах:

  Ми можемо продовжити розмову
  по телефону: +7 (495) 772-97-91

  Методи залучення відвідувачів

  Компанія BDBD не перша рік забезпечує успішне просування сайтов в інтернеті сотням довірили нам свій бізнес клієнтів. У нас є технологія ефективного просування сайтів в Яндексі, ми розуміємо, як працює пошукова система, і вміємо підлаштовуватися під його постійно мінливі алгоритми. Залежно від цілей, специфіки і потреб вашого бізнесу, зможемо запропонувати найбільш оптимальні тарифи з розкручування і просування сайтів.

  • Хочете бути на перших рядках видачі по певних запитах? Ми можемо виконати ваше бажання! Якісне та швидке просування і розкрутка сайту в Яндекс, Google і інших пошукових системах забезпечує 25 000 000 переходів в місяць по 300 000 ключових слів для більш, ніж 2 200 наших клієнтів.

   від 250 руб / міс за слово в ТОП-10

  • Потрібні регулярні поводження з сайту: дзвінки і заявки? Послуга СРА (Cost-Per-Action) - то, що вам ідеально підійде. Це один з найбільш поширених методів розкрутки сайтів на сьогоднішній день. Результатом нашої роботи вважаються дзвінки не менше однієї хвилини і цільові заявки, які прийшли до вас з сайту.

   від 150 рублів за заявку

  • Новим сайтам складно зайняти гідне місце у видачі пошукових систем. До таких ресурсів потрібно грамотний підхід, уважне ставлення, досвід і особливе майстерність. У нас все це є! Замовте розкрутку і просування сайту в пошукових системах якісно і швидко у нас, і незабаром ви довідаєтеся, що означає бути на перших рядках пошукових систем.

   від 55 000 руб / міс

  • Інтернет-магазини, інформаційні web-портали, довідники і каталоги - це сотні сторінок, від яких не так просто отримати віддачу. Ефективне просування сайтів з оплатою за трафік - найбільш вигідний тариф для таких проектів. Ефективність цього виду розкручування сайта випробували на собі вже багато. Приєднуйтесь!

   від 3 рублів за клік

  • З вашим веб-ресурсом щось не так, але що саме, не зрозуміло? Наші фахівці знайдуть всі помилки і проблеми просування і скажуть, як усунути несправності. Це та послуга, яка допоможе вашому інтернет-проекту розкрити весь свій потенціал. Результативне просування і розкручування сайту краще починати з комплексного SEO-аудиту.

   від 90 000 рублей

  • Контекстні оголошення по продають запитам все нижче зсувають результати основної видачі. Тому замовляючи пошукову оптимізацію, варто підключити і контекстну рекламу. Цей вид реклами завжди залишиться актуальним і швидким методом залучення користувачів, зацікавлених саме в ваші товари або послуги.

   від 120 000 рублів

  • Банерна реклама - відмінний інструмент популяризації бренду. Постійно працюючи на імідж вашої компанії і бізнесу, вона непомітно, але ефективно стимулює розвиток компанії і сприяє зростанню прибутку. Замовляючи медійну рекламу у нас, ви отримуєте: значну мережу партнерських майданчиків, вигідні умови оренди, і, звичайно ж, цільових клієнтів!

   від 100 000 рублів

  • Репутацію вашого бренда в мережі псує конкурент? Або ви зрозуміли, що комплексна розкрутка сайту в Москві та інших регіонах вже не може обходитися без SMM? Наші фахівці з маркетингу в соціальних мережах допоможуть репутації вашого бренду і донесуть до кінцевого користувача ключову ідею вашого бізнесу.

   від 25 000 рублів

  Методи підвищення конверсії

  Просуванням і розкручуванням вашого веб-сайту в мережі Інтернет займаються професіонали, відвідуваність веб-ресурсу висока, але при цьому мало клієнтів? Це говорить про низьку конверсії інтернет-ресурсу. Причин цьому може бути безліч. Завдання аналітиків компанії BDBD - знайти їх і представити докладні звіти і рекомендації. Вам потрібно лише вибрати найбільш підходящий тариф по збільшенню конверсії.

  • Ми визначимо, що саме потрібно змінити на сторінках сайту, щоб поліпшити його цільові показники. Цей вид маркетингового дослідження дозволяє збільшити ефективність веб-ресурсу без зайвих витрат. А-Б тестування в результаті підвищує окупність інвестицій, в тому числі і з пошукової оптимізації.

   від 30 000 рублів за тестування

  • Будь-який інтернет-ресурс містить будь-які помилки наповнення. При цьому пошукова оптимізація можливо досягла свого максимуму і вже не справляється. В рамках юзабіліті-аудиту здійснюється аналіз структури, текстів, анімації та графіки, вбудованих форм і пошуку і багато іншого. Тобто практично все, що є на вашому web-ресурсі.

   від 40 000 рублів

  • Чи ведете масштабну рекламну кампанію в сіті й потрібно розуміти, які канали працюють, а які - немає? З цим завданням допоможе впоратися пост-клік аналіз. Наші фахівці проаналізують джерела трафіку і виявлять слабкі місця. А ви на основі цих даних зможете підвищити ефективність витрачання рекламного бюджету.

   від 45 000 рублів

  Вам зовсім не обов'язково сплачувати все і відразу.
  Вибирайте систему оплати самі!

  На ринку пошукового просування веб-сайтів існує велике різноманіття форм і моделей оплати.
  Найчастіше для замовника спроба розібратися в особливостях кожної конкретної схеми обертається в неабияку витрату розумових зусиль і нервових клітин.
  Компанія BDBD пропонує прості і прозорі умови оплати, які безпосередньо залежать від технічного стану веб-майданчика та ступеня її розвиненості на момент початку робіт.

  • Буде запропонована Вам, якщо:
   - ваш сайт тільки що створений або раніше Ви не займалися його розвитком за допомогою просування;
   - вам необхідний комплексний підхід щодо поліпшення SEO параметрів сайту;
   - для вас важливі фінансові інвестиції в розвиток web-ресурсу і гарантована віддача в майбутньому.

  • Буде запропонована Вам, якщо:
   - у вас розвинений веб-ресурс з достатнім асортиментом товарів / послуг;
   - структура інтернет-майданчика відповідає вимогам пошукових систем;
   - у вас є успішний досвід просування сайту, який вже має видимість / відвідуваність в пошукових системах;
   - бажаєте платити за реальних клієнтів, що цікавляться вашими товарами / послугами.

  • Буде запропонована вам якщо:
   - У вас розвинений сайт з накопиченої статисткою конверсій по сайту (цілі / транзакції);
   - ваша прибуток безпосередньо залежить від онлайн продажів;
   - ви вимірюєте результат в кількості корисних дій на сайті: дзвінки / заявки / підписки.

  Наші менеджери - на зв'язку!

  • Олексій
   Абросимов

  • Марія
   Фоміна

  • Дмитро
   Курочкін

  • Марія
   Ілляшенко

  • Роман
   Ширшов

  Залишити онлайн-заявку

  Замовити зворотний дзвінок Дякую! Скоро вам зателефонують!

  Пошукове просування та розкрутка web-сайтів. Інтернет реклама. Дизайн. Оцінка якості веб-ресурсу та ефективності реклами.

Хочете бути на перших рядках видачі по певних запитах?
Або ви зрозуміли, що комплексна розкрутка сайту в Москві та інших регіонах вже не може обходитися без SMM?