Строительство »

ЗМІ назвали кілька причин смерті сина Сергія Іванова, який потонув в ОАЕ

Фото: Михайло почуя / ТАСС

15743

dp.ru

6 листопада 2014 року, 11:55

Син глави адміністрації президента РФ Сергія Іванова Олександр потонув в ОАЕ, рятуючи доньку. Трагедія розігралася 3 листопада 2014 року в Дубаї на пляжі між готелями Mina ASalam і Burj Al Arab, де Олександр Іванов відпочивав зі своєю сім'єю.

Версії про те, як потонув син Сергія Іванова в Еміратах, вже з'явилися в ЗМІ. Однією з причин смерті Олександра Іванова називають шторм, який розігрався в цей день. Журналісти з посиланням на свідків пишуть, що раптом на морі почалися великі хвилі. Олександр Іванов зміг виштовхнути на берег свою дочку, з якою пішов купатися, проте сам виплисти так і не зміг.

Подробиці смерті сина Сергія Іванова, який потонув в ОАЕ, почали з'являтися в ЗМІ. У них повідомляється, що чоловіка майже відразу витягли на берег, проте "швидка допомога" прибула тільки через півгодини. Медики зробили все можливе, щоб врятувати Олександра Іванова, проте їм це не вдалося.

Син Сергія Іванова потонув в ОАЕ невипадково, вважають деякі очевидці. За їх словами, у лікарів "швидкої допомоги", які прибули на місце трагедії, не було нічого, крім ширми. Свідки вважають, що загибель Олександра Іванова була нещасним випадком, а замаскованим вбивством.

Синові Сергія Іванова, який потонув в Еміратах 3 листопада 2014 року, було 37 років. Він займав пост заступника голови Зовнішекономбанку. У Олександра Іванова залишилася дружина і двоє дітей. Син Сергія Іванова закінчив МДІМВ і Фінакадемії. З 2002 по 2006 рік він працював у ВТБ, потім пішов до Уповноваженого. Першою посадою на новому місці став пост заступника директора департаменту. У 2012 році він став заступником голови правління.

Загибель сина Сергія Іванова напередодні, 5.11.2014 року, підтвердили у Зовнішекономбанку . "Банк поніс важку втрату. Пішов з життя високий професіонал, незаперечний авторитет у своїй галузі. Ми назавжди запам'ятаємо Олександра Сергійовича як дивно світлого і скромної людини, що володів яскравими і глибокими особистісними якостями. Ми втратили справжнього друга і соратника", - йдеться в заяві банку .

У Кремлі вже висловили глибокі співчуття главі адміністрації президента Сергію Іванову і його сім'ї з приводу смерті сина Олександра Іванова , Який потонув в Еміратах 3 листопада 2014 року.