Строительство »

Вконтакте ярлик на робочий стіл. Як створити ярлик сайту?

 1. Як створити ярлик Вконтакте на робочій стіл?
 2. Установка значка для ярлика Вконтакте
 3. замість післямови

У минулій темі статті вдалося з'ясувати як же створити ярлики для управління системою , Після чого ми змогли вимикати комп'ютер, натисніть сполучення клавіш. На початку тієї статті ми розібрали як же створити ярлик на робочому столі, як приклад був обраний простий адреса інтернет сайту ...

створити ярлики для управління системою

Як створити ярлик Вконтакте на робочій стіл?

В даному матеріалі не будемо далеко відходити від минулих тим і довершити пізніше сказане створенням Інтернет ярлика для соціальної мережі ВКонтакте.

 1. На робочому столі у вільному місці екрану натисніть правою кнопкою мишки або тачпада, якщо у Вас ноутбук.
 2. У контекстному меню знайдемо пункт «Створити», а з нього виберемо підпункт «Ярлик».
 3. Після натискання у Вас з'явиться вікно створення ярлика, як на малюнку нижче. У рядку «Вкажіть розташування об'єкта:" введемо адресу сайту або точну адресу на Вашу сторінку Вконтакте.
 4. Адреса можна знайти у відповідному рядку браузера, або натисканням правою кнопкою мишки на одне з посилань, наприклад «Мої друзі», «Моя сторінка» і з контекстного меню виберіть пункт «Копіювати посилання».
 5. Після натискаємо кнопку «Далі» внизу вікна.
 6. Наступним кроком стане введення назви ярлика, тобто те як він буде відображатися у вас на робочому столі. Напишіть «Вконтакте» і внизу вікна підтвердимо наш вибір, натисненням кнопки «Готово».

Установка значка для ярлика Вконтакте

Тепер після того як Ви створили ярлик, він вже буде дієздатним, і відповідати на подвійний клік мишки, або на клавішу Enter, відкриваючись в вашому браузері який стоїть в операційній системі за замовчуванням.

Для того щоб призначити для ярлика певний зображення, тобто змінити стандартний значок ярлика, слід виконати ряд нескладних дій:

 1. Натисніть правою кнопкою миші на ярлик і виберіть пункт «Властивості.
 2. У вікні знайдіть кнопку «Змінити значок» ».
 3. Після виберіть шукане зображення із запропонованих, або знайдіть своє зображення у форматі ICO (формат іконок). Для цього у верхній частині вікна є кнопка «Обзор».
 4. Для свого ярлика я вирішив застосувати створену іконку офіційного логотипу сайту Вконтакте в формі літери «В»

замість післямови

Якщо в силу неможливості Вам не вдалося змінити на інший значок, то пропоную скачати готовий файл іконки і встановити його для ярлика. Для створеного ярлика так само можна застосувати « Швидкий виклик », Що звичайно, стане зручним моментом нашої виконаної роботи!

поділіться з друзями:

Як створити ярлик Вконтакте на робочій стіл?
Як створити ярлик Вконтакте на робочій стіл?