Строительство »

У мене є така проблема: мені потрібно поміняти прострочений паспорт, а військового квитка немає і ніколи не було. Скрізь в інтернеті пишуть що при заміні паспорта необхідно подати з усіма документами і військовий квиток теж, але у мене його ніколи не було, а щоб його отримати потрібний паспорт ...

Добрий день. У мене є така проблема: мені потрібно поміняти прострочений паспорт, а військового квитка немає і ніколи не було. Скрізь в інтернеті пишуть що при заміні паспорта необхідно подати з усіма документами і військовий квиток теж, але у мене його ніколи не було, а щоб його отримати потрібний паспорт. Але як я дізнався (з інтернету) що прострочений паспорт не є документом. І ось постало питання - як вирішити цю проблему? Адже виходить якийсь замкнутий круг: без військового квитка не поміняють паспорт, а з простроченим паспортом не видадуть військовий квиток. Заранее спасибо за приділеною час моєї проблеми.

У 20 років для заміни паспорта документи військового обліку не потрібні У 20 років для заміни паспорта документи військового обліку не потрібні. Вимоги надати приписне / довідки з ВК незаконні. Неподання військового квитка (для тих, у кого він є) не є відмовою для заміни паспорта. Звертайтеся відразу в прокуратуру. Якщо ви не служили або не отримували військовий квиток, то і надати його ви не можете, отже при заміні він Вам не потрібен.

З повагою, адвокат Анатолій Антонов.

І ось постало питання - як вирішити цю проблему?