Строительство »

Прикмети, пов'язані з подарунками. Що можна дарувати, а що ні?

  1. гострі предмети
  2. грошові подарунки
  3. Посуд
  4. Текстиль
  5. Тварини і птиці
  6. квіти

Подарунки приємно не тільки отримувати, але й дарувати. А ось робити це правильно - ціле мистецтво, що вимагають не тільки винахідливості, а й знання прийме, багато з яких живі й донині.

Чому не можна дарувати посуд зі відколами, чим небезпечний піднесений в подарунок ніж і що обіцяє власнику носовичок? У цій статті ми розповімо не тільки про найпопулярніші «подарункових» прикметах і способах їх обдурити, але і про те, як вибрати сприятливий подарунок, який принесе власнику удачу.

гострі предмети

ножі   , Ножиці, голки, шпильки,   брошки   та інші колючо-ріжучі предмети уникають дарувати в багатьох країнах, а саме марновірство прийшло зі Сходу ножі , Ножиці, голки, шпильки, брошки та інші колючо-ріжучі предмети уникають дарувати в багатьох країнах, а саме марновірство прийшло зі Сходу. Це упередження виявилося настільки сильним, що сьогодні від забобонних людей можна почути близько 6-7 різних його інтерпретацій. Хтось вважає, що дарувати ніж - на жаль, для кого-то гострі предмети в цілому володіють негативною енергетикою, а хтось боїться накликати таким подарунком біду на самого себе. Найбільшою силою марновірство має в Латинській Америці: там подарований ніж символізує бажання повністю розірвати з людиною відносини.

У Росії ж поширюється мода на холодну зброю, і японські катани або інкрустовані кинджали стають все більш популярним подарунком. Так що, якщо ви збираєтеся подарувати ніж будь-якої іншої гострий предмет забобонному людині, на допомогу прийде універсальна хитрість: щоб відвести біду і негатив, адресату достатньо віддати дарувальнику замість монетку.

грошові подарунки

грошові подарунки

Всім нам добре знайома прикмета: подарувати порожній гаманець - накликати безгрошів'я. «Скасувати» ефект допоможе все та ж монетка або купюра будь-якої гідності, вкладена в новеньке портмоне. Цікаво, що чим більше грошей належить всередину, тим багатшим буде обдарований. На щастя, розлучатися з великою сумою не доведеться: важливий не грошовий еквівалент, а обсяг, тому гаманець можна наповнити, наприклад, копійчаними монетами. До речі, скарбничок ця прикмета теж стосується.

Якщо ж гроші і є подарунок, то їх рекомендується не передавати з рук в руки, а дарувати в конверті: це не тільки вбереже адресата подарунка від розорення, а й продиктовано елементарними правилами етикету. Також гроші прийнято дарувати днем, а не ввечері, так як, вручивши їх на заході, дарувальник сам себе прирікає на бідність.

Посуд

Посуд, як і в принципі будь-які ємності, не можна дарувати порожній і обов'язково потрібно чимось заповнити. Це може бути монетка або символічне частування: печиво, тістечка або пара цукерок. Кухонні ножі та виделки, як вже було сказано в першому пункті, теж часто відносять до небажаних подарунків.

вибираючи посуд в подарунок, потрібно ретельно перевірити, чи немає на ній відколів: вважається, що тарілка або чашка навіть з маленькою тріщинкою обіцяє власникові нещастя, розлад у родині і в цілому «розбите життя».

Текстиль

До самим «небажаним» текстильним подарункам відноситься хустку і рушник До самим «небажаним» текстильним подарункам відноситься хустку і рушник. Забобони, пов'язані з першим, характерні в першу чергу для православних країн, де подарований носовичок символізує швидку розлуку з близькою людиною і чужі сльози. Рушник (а разом з ним серветка, шарф і рукавички) також обіцяє розставання і іноді - сварку з близькими. Зняти негатив можна, подарувавши не один предмет, а пару.

А от скатертину або килим з давніх пір вважаються відмінним подарунком, оскільки приносять в будинок власника благополуччя, удачу, процвітання і гарантують добрі і тривалі відносини з дарує. Також, згідно з повір'ями, подарувавши людині скатертину або килим, ви гарантовано будете часто ходити до нього в гості.

Тварини і птиці

Різне значення має тваринна символіка: черепаха традиційно асоціюється з достатком, мудрістю і кар'єрним ростом, дельфін наповнює будинок позитивною енергетикою, жаба притягує гроші. А ось агресивна символіка (акули, вовки, бики і т.д.) підійде далеко не всім.

Слід бути обережними і з зображеннями або фігурками птахів. сова символізує мудрість і добре підходить в якості подарунка керівникові, а ось сороки, ворони, всілякі болотні птахи і навіть символ миру - голуби - можуть викликати занепокоєння і залучати неприємності.

квіти

квіти

Мова квітів можна порівняти з наукою: його ретельно вивчають, документують, а професійні флористи можуть розповісти за допомогою квіткової композиції цілу історію. Якщо ви зібралися дарувати комусь квіти, дотримуйтесь наступних правил:

Тепер ви знаєте, які подарунки вважаються сприятливими, а які - ні. Пам'ятайте, що забобони - лише частина історії і народного фольклору, і дарувати рідним і близьким можна будь-які подарунки. Головне - робити це з душею! 🙂

більше красивих і цікавих подарунків .

Чому не можна дарувати посуд зі відколами, чим небезпечний піднесений в подарунок ніж і що обіцяє власнику носовичок?