Строительство »

Московська державна картинна галерея Народного художника СРСР А. Шилова

  1. Режим роботи:
  2. фотографії місця

Московська державна картинна галерея Народного художника СРСР А. Шилова, розташована в будівлі старовинного особняка, відкрила свої двері відвідувачам у 1997 році. Галерея була названа в честь великого художника А. Шилова ще в роки його життя. Таке явище вкрай рідко і говорить про небувалий рівень майстерності художника. Черги на виставки Олександра Шилова тяглися на кілька кілометрів, а захоплення глядачів не було меж. Московська державна картинна галерея Народного художника СРСР А

Московська державна картинна галерея Народного художника СРСР А. Шилова

Віддані шанувальники художника хотіли мати постійну можливість спостерігати його роботи. Їх численні прохання і привели до відкриття галереї в травні 1997 року. Олександр Шилов прийняв рішення безоплатно подарувати понад 350 своїх творів столиці і урочисто пообіцяв щороку збільшувати колекцію Московської державної галереї.

На сьогоднішній день постійна експозиція Московської державної картинної галереї Народного художника СРСР А. Шилова наближається до позначки в тисячу робіт. Через збільшення фонду картин в 2003 році було прийнято рішення про зведення нової будівлі галереї. Нова будівля, побудована за проектом архітектора М. Н. Посохіна, склало єдиний комплекс зі старовинним особняком Московської державної галереї.

Творчість А. Шилова - справжнє явище в сфері сучасного образотворчого мистецтва. Його роботи поєднують в собі майстерність художника найвищого класу і частинку душі простого російського людини.

Московська державна картинна галерея Народного художника СРСР А. Шилова

Режим роботи:

  • вівторок, середа, п'ятниця-неділя - з 11.00 до 19.00;
  • четвер - з 11.00 до 21.00;
  • понеділок - вихідний.

Вартість квитків:

  • вхідний квиток - 200 руб;
  • пільговий квиток - 80 грн .;
  • вхідний квиток з лекційним обслуговуванням - 200 руб .;
  • пільговий квиток з лекційним обслуговуванням - 100 руб.

Дізнатися подробиці можна на офіційному сайті: http://www.amshilov.ru/

фотографії місця

Відгуки про московська державна картинна галерея Народного художника СРСР А. Шилова

На нашому сайті ви дізнаєтеся все необхідне про московська державна картинна галерея Народного художника СРСР А. Шилова. Кудамоскоу - це інтерактивна афіша найцікавіших подій Москви.

Кудамоскоу в курсі всіх подій, які пройдуть в Москві.
Якщо ви знаєте про подію, якого немає на сайті, повідомте нас !