Строительство »

Квартири поліцейським. Як отримати житло співробітнику поліції

 1. Види пільг, які покладаються поліцейським
 2. Види допомоги з надання житла поліцейським
 3. Податкові пільги
 4. Як і де оформляються зазначені пільги?
 5. висновок
 6. Особливості іпотеки для поліції
 7. Умови іпотеки для співробітників поліції
 8. Вимоги до позичальника
 9. Список необхідних документів
 10. Житловий сертифікат
 11. отримання сертифікату
 12. винесена ухвала
 13. Соціальна виплата по іпотеці
 14. одноразові виплати
 15. Нерухомість у власність

За загальноприйнятою думкою, поліцейські належать до привілейованого класу, який має право на додаткові види пільг і преференцій. Вважається, що поліцейські отримують підвищену заробітну плату , Можуть придбати житло на пільгових підставах, а також звільняються від деяких видів оподаткування.

У даній статті ми постараємося з'ясувати, чи так це виглядає насправді і які види пільг дійсно надаються співробітникам силових структур.

Відомо, що в минулому році, посібник для пенсіонерів силових структур та інших громадян, прирівняних до цієї категорії, було підвищено лише один раз в жовтні. При цьому перерахунок склав всього 4%. У 2017 році, ситуація дещо гірше і індексація може скласти всього лише 2%.


У 2017 році, ситуація дещо гірше і індексація може скласти всього лише 2%

Друга індексація в минулому році була замінена додаткової виплатою , Що носить одноразовий характер, однак, не всі співробітники МВС змогли отримати даний вид допомоги. Матеріальна допомога була виплачена тільки тим поліцейським пенсіонерам, які мають ще й цивільний стаж.

Ніяких змін не відбулося щодо пільг, які покладені таким громадянам у зв'язку з вислугою років. Співробітники мають право вийти на пенсію і отримати певні види пільг, якщо пропрацювали в органах 20 років. Мінімальний вік виходу на заслужений відпочинок становить 45 років при наявності загального стажу в 25 років і терміну служби в 13 років.

Види пільг, які покладаються поліцейським

Крім зазначених привілеїв, пільги співробітникам поліції в 2017 році представлені такими видами допомоги:

 1. Безоплатний проїзд в громадських видах транспорту в межах міста і передмістя (включаючи перевезення багажу при виконанні своїх службових обов'язків), за винятком таксі.
 2. Бронювання номерів в готелях без черги і покупку квитків, при переїзді за місцем служби і у ході службового відрядження.
 3. Сироти, ніж батько помер через отриману травму при виконанні свого службового обов'язку, можуть розраховувати так грошову допомогу і надходження в освітню установу без черги.
 4. Діти відставника, які припинив виконання своїх обов'язків через отриману травму або загибелі, також мають додаткові привілеї.
 5. Оформлення відпускного періоду в будь-який зручний час.
 6. Видача направлень в санаторії позачергово для себе і все членів сім'ї.
 7. Пристрій в дитсадок без черги.
 8. Безоплатне обслуговування в медустанові, включаючи послуги стоматолога (установка протезів із застосуванням дорогих матеріалів).
 9. Надання лікарських препаратів на безкоштовній основі.
 10. 10. Компенсування коштів за ЖКГ не передбачено, проте, таким видом допомоги можуть скористатися родичі співробітника, який помер унаслідок отримання каліцтв або від хвороби, що виникла при виконанні службового обов'язку.

Подружжя та діти співробітників МВС також мають ряд переваг. Вони мають право звертатися в спеціальне медустанову для отримання допомоги, отримати направлення в санаторії зі знижкою в 50% і оформити відшкодування за проїзд на одного члена сім'ї. При кончину громадянина, сім'я отримає разову фінансову допомогу і щомісячну допомогу на дитину по втраті годувальника.

Види допомоги з надання житла поліцейським

Особливі вид допомоги полягає в забезпеченні пільговиків МВС житлом. На практиці скористатися пільгами не дуже просто, оскільки житло виділяється за рахунок коштів федерального бюджету і з спеціально створеного фонду.


На жаль, кошти і житло виділяється тільки при наявності фінансових можливостей. Поліцейські вправі скористатися наступними можливостями:

 • отримати службове житло;
 • оформити виділене житло у власність;
 • скористатися разової допомогою на покупку квартири.

Додатково варто відзначити, що дільничному зобов'язані виділити службове житло не пізніше 6-ти місяців після вступу його на посаду.

Податкові пільги

Крім зазначених видів допомоги, поліцейські, можуть розраховувати на отримання додаткових пільг, в частині оподаткування:

 1. Звільнення від ПДФО.
 2. Отримання пільги при сплаті майнової мита. Знижка покладається щодо одного об'єкта власності.
 3. Знижки при оплаті податку на землю, розмір яких визначається в кожному краї та області індивідуально.
 4. Знижка при оплаті транспортного податку - в кожному суб'єкті федерації визначається стандартним чином.

Як і де оформляються зазначені пільги?

Право на пільги виникає у співробітників силових структур автоматичні, під час вступу на роботу або при виході на заслужений відпочинок. Додаткові привілеї та пільги можна оформити в різних відомствах - в ИФНС, в ПФР або в органах соцзахисту. Для цього буде потрібно подати відповідну заяву і дочекатися винесеного рішення.

висновок

Поліцейський і члени його сім'ї можуть скористатися деякими видами допомоги, що надаються їм державою. В цілому набір преференцій стандартний за винятком окремих видів допомоги. Співробітники МВС можуть розраховувати на виплату допомоги і на оформлення додаткових видів пільг. Допомога оформляється в стандартному порядку і надається при працевлаштуванні на роботу або при виході громадянина на пенсію.

Чи не знайшли відповіді на своє питання? Дізнайтеся, як вирішити саме Вашу проблему - зателефонуйте прямо зараз:

Співробітники поліції, як і військовослужбовці, у 2017 році мають право на участь у програмі військової іпотеки. У їхньому випадку пільгове кредитування передбачає дотаційні виплати на цільової житловий позику.

Особливості іпотеки для поліції

Державна підтримка поліцейських обумовлена ​​високим ризиком їх роботи і соціальною незахищеністю співробітників внутрішніх справ. Оскільки поліція фінансується з держбюджету, зарплати службовців і заборона на їх заняття комерційною діяльністю практично позбавляють поліцейських можливості придбати власне житло без допомоги держави.

Тому кредитування співробітників правоохоронних органів здійснюється за зниженими ставками і за збільшеними термінами виплати. Поліцейські можуть використовувати для отримання і погашення кредиту іменні житлові сертифікати, які передбачають погашення з федерального бюджету 20-30% вартості житла. Ці сертифікати є одноразовою виплатою і не можуть бути видані повторно, наприклад, при поповненні сім'ї. За рахунок сертифіката можна сплатити первинний внесок по військовій іпотеці для співробітників поліції або борг по вже взятому житловому кредиту.

Територіальні обмеження при виборі нерухомості на поліцейських не накладаються - співробітники можуть самостійно вирішувати в якому регіоні Росії їм купувати житлоплощу. При визначенні розміру виплати враховується регіональний коефіцієнт - наприклад, в Московській області ціни вище, ніж в Архангельській. Другий значимий фактор - склад сім'ї та кількість метрів, належне на кожного по закону (не менше 18 метрів, проте для сім'ї до 3-х чоловік площа, як правило, збільшується).

При переїзді в інший регіон датою постановки на чергу вважається дата подачі заяви за минулим місцем служби, тому роки очікування не пропадуть. Для отримання сертифікату необхідно подати рапорт начальнику структурного підрозділу ОВС, в якому проходить службу поліцейський.

Умови іпотеки для співробітників поліції

На відміну від військових, співробітники поліції виплачують основний борг по кредиту за рахунок власних, а не державних коштів. Крім того, службовці в ОВС з власної кишені оплачують оцінку нерухомості, її страховку, послуги нотаріуса і комісії банку. З позитивних моментів варто згадати процентну ставку , Яка не перевищує 10%, а також відсутність комісій за видачу іпотеки, відкриття і обслуговування рахунку. Терміни погашення іпотеки для поліції в 2017 році також привабливі і дозволяють розвантажити сімейний бюджет. Державна субсидія може використовуватися як в якості первинного внеску, так і для виплати вже взятого кредиту. Для поліцейських також існує накопичувально-іпотечна система, як і для військових.

Отримана дотація може використовуватися для поліпшення житлових умов шляхом:

Вимоги до позичальника

Для отримання кредитних пільг і житлового сертифіката зокрема співробітник поліції повинен бути визнаний потребують поліпшення умов проживання. Постановка на облік проводиться за відсутності власного житла або його невідповідності існуючим санітарно-технічним нормам.

Обов'язковою умовою є стаж роботи в ОВС не менше 10 років. Наявність нагород і заохочень служить додатковим аргументів на користь співробітника.

Список необхідних документів

Іпотека для співробітників поліції 2017 видається на пільгових умовах при подачі представникам влади наступних документів:

  копії паспорта поліцейського і членів його сім'ї;

  довідки про особовий рахунок;

  свідоцтва про укладення шлюбу і народження дітей;

  документи, що підтверджують обмежені умови проживання та вислугу років;

  виписку з будинкової книги;

  виписки з реєстру про наявну у поліцейського і членів його сім'ї нерухомості.

Зарахування дотації відбувається протягом 2-х місяців після розгляду даних документів.

Актуальна інформація про існуючих програмах і підпрограма надається начальством і відділеннями АІЖК. Подробиці військової іпотеки для поліції в 2017 році можна дізнатися у банків, що підтримують програму. Найвигідніші умови зазвичай надає іпотека для поліції в Ощадбанку.

чинне російське законодавство , Що займається забезпеченням громадян житлом, гарантує надання спеціальних можливостей співробітниками поліції і МВС для придбання житла. Дані гарантії дозволяють співробітникам поліції і МВС скористатися кількома варіантами на свій розсуд, а саме:

Для співробітника поліції доступний практично будь-який з перерахованих варіантів, зрозуміло, якщо скористатися ними дозволяють необхідні умови і вислуга років.

Заощаджуйте ваш час та нерви. і протягом 5 хвилин отримаєте безкоштовну консультацію професійного юриста.

Житловий сертифікат

Одним з найбільш актуальних способів суттєво поліпшити свої умови проживання для співробітників МВС і поліції є оформлення житлового сертифіката. Він являє собою документ, що дає право отримати спеціалізовану субсидію, використовувати яку можна тільки раз в житті і виключно на придбання або будівництво власного житла.

Житловий сертифікат надається особам, стаж роботи яких в органах МВС становить як мінімум десять років Житловий сертифікат надається особам, стаж роботи яких в органах МВС становить як мінімум десять років. Також умови передбачають звільнення співробітників поліції за станом здоров'я або через штатних перестановок після досягнення ними граничного пенсійного віку. Урядові постанови припускають забезпечення аналогічним правом членів сімей загиблих при виконанні співробітників поліції чи інших співробітників МВС, якщо вони при житті складалися на черзі. При цьому варто враховувати такі нюанси, як подача відповідної заяви членами сімей загиблих в строк не пізніше одного року після смерті, а також неможливість використовувати своє право вдовам, які до отримання житла вступили в новий офіційний шлюб. Подібні нюанси потрібно враховувати заздалегідь, перед прийняттям рішень.

отримання сертифікату

Умови для отримання обумовленого вище сертифікату виглядають наступним чином:

Умови для отримання обумовленого вище сертифікату виглядають наступним чином:

Документи на отримання соціального сертифіката:

 • Власноручне письмову заяву;
 • Особистий паспорт заявника;
 • Виписка з особового рахунку;
 • Свідоцтво про шлюб або його розірвання;
 • Документи на дітей (свідоцтва про народження, усиновлення);
 • Довідка про трудовий стаж в МВС, отримана за місцем роботи;
 • Документальні підтвердження відсутності у власності сім'ї співробітника поліції нерухомого майна.

Подається відповідний запит і перераховані документи в органи МВС, які створюють спеціалізовану житлову комісію з даних питань.

винесена ухвала

Після передачі документів житлової комісії, запит розглядається протягом десяти днів і виробляються необхідні перевірки представленої інформації. Якщо ніяких зауважень і невідповідностей виявлено не буде, комісія прийме позитивне рішення. При схваленні запиту на співробітника поліції в органах МВС відразу ж заводиться облікова справа.

Необхідно відзначити, що бажану дату, також як і ЕДВ, або якщо потрібна компенсація, заявнику слід позначити в заяві відразу Необхідно відзначити, що бажану дату, також як і ЕДВ, або якщо потрібна компенсація, заявнику слід позначити в заяві відразу. Це пов'язано з тим, що подавати аналогічні запити потрібно заздалегідь, щоб отримати допомогу вчасно. Так, співробітник поліції має право звернутися із заявою за рік до того, як йому буде потрібно сертифікат. На підставі даних такого роду формується черга осіб на видачу сертифікатів.

Зрозуміло, комісія може винести рішення з відмовою в наданні соціальної субсидії. Таке може статися, якщо відсутня хоча б один документ, право на поліпшення умов проживання було використано раніше або заявник представив неправдиві відомості в поданих документах. Після усунення причин відмови запит дозволено подати заново.

Соціальна виплата по іпотеці

Посилаючись на чинне російське законодавство, співробітникам поліції в МВС проводиться надання ще однією вагомою соціальної пільги на придбання квартири або будівництво будинку Посилаючись на чинне російське законодавство, співробітникам поліції в МВС проводиться надання ще однією вагомою соціальної пільги на придбання квартири або будівництво будинку. Такою пільгою виступає субсидія, нарахована за програмою військової іпотеки. Однак щодо співробітників МВС вона має деякі відмінні умови.

Федеральні закони регламентують надання ЕДВ з бюджетних коштів, з яких згодом складається одноразова виплата . Вона може бути використана на відкриття або погашення іпотеки, взятої на покупку або будівництво житла.

Втім, на відміну від військовослужбовців, для співробітників поліції в МВС одноразова виплата не обов'язково є формою накопичувальної системи. Тобто, скористатися субсидією дозволено практично відразу після її оформлення, якщо це необхідно. Також діє правило, згідно з яким одержувач субсидії, повинен мати стаж служби в МВС більше десяти років і потребуватиме збільшення житлової площі або придбання нового житла.

одноразові виплати

Точно такі ж умови містить в собі одноразова виплата грошових коштів на придбання житла для співробітників поліції, стаж яких повинен досягати мінімум десяти років. Рішення про те, чи дозволено одноразова виплата заявнику, приймають керівні особи федеральних органів виконавчої влади в МВС. Щоб ЕДВ була отримана, необхідно дотримуватися таких вимог і умови:

Щоб ЕДВ була отримана, необхідно дотримуватися таких вимог і умови:

Розмір одноразової виплати буде залежати від кількості проживаючих спільно членів сім'ї співробітника поліції в МВС.

Нерухомість у власність

Федеральний орган в справах МВС або місцева виконавча влада може прийняти рішення про надання співробітнику поліції особистого житла. Отримати таку нерухомість мають право ті ж особи, які мусять і одноразова виплата, спираючись на бюджетні кошти. Отримати її можуть:

Отримати її можуть:

Як згадувалося раніше, вдови та вдівці загинули під час виконання можуть скористатися своїм правом на отримання житла або виплати лише до тих пір, поки не вступлять в повторний офіційний шлюб.

При цьому варто враховувати, що держава забезпечує житлоплощею в даному випадку неспішно, а це значить, що чекати своєї черги можна не один десяток років. В цьому і полягає якась проблема для вдів і вдівців, які часто втрачають свої права на виплати і житло, в тому числі і службове, саме через такого тривалого очікування.

Інформація в даній статті надано для ознайомлення.
Ми рекомендуємо Вам до нашого юриста.

Як і де оформляються зазначені пільги?
Чи не знайшли відповіді на своє питання?