Строительство »

Apple iPhone 7

 1. iPhone 7 значно покращує найважливіші аспекти досвіду iPhone. Вона впроваджує новітні нові системи...
 2. Камера iPhone 7
 3. Камера iPhone 7 Plus
 4. Retina HD Display
 5. A10 Fusion Chip
 6. Аудіо
 7. Wi-Fi та мобільні дані
 8. Програмне забезпечення
 9. Порівняйте моделі iPhone

iPhone 7 значно покращує найважливіші аспекти досвіду iPhone. Вона впроваджує новітні нові системи камери. Найкраща продуктивність і час роботи від батареї в iPhone. Занурювальні стереодинаміки. Найяскравіший, найяскравіший дисплей iPhone. Стійкість до бризок і води1. І вона виглядає так само потужно, як і вона. Це iPhone 7.

Дизайн

Робить сплеск.
Приймає сплеск.

Приймає сплеск

Камера iPhone 7

Цілком нова камера
переходить у зображення.

Цілком нова камера  переходить у зображення

Камера iPhone 7 Plus

Дві камери, які знімають як одну.

Дві камери, які знімають як одну

Retina HD Display

Найяскравіший, найяскравіший
iPhone дисплей ще.

Найяскравіший, найяскравіший  iPhone дисплей ще

A10 Fusion Chip

Найпотужніший чіп
коли-небудь у iPhone.

Найпотужніший чіп  коли-небудь у iPhone

Аудіо

iPhone. Тепер у стерео.

Тепер у стерео

Wi-Fi та мобільні дані

Швидше 4G LTE з кращими
по всьому світу роумінг3.

Швидше 4G LTE з кращими  по всьому світу роумінг3

Програмне забезпечення

iOS 10. Тому є
ніщо інше, як iPhone.

Тому є  ніщо інше, як iPhone

Порівняйте моделі iPhone

Знайдіть найкращий для вас iPhone

1. iPhone 7 і iPhone 7 Plus є стійкими до бризок, води та пилу, а також були перевірені в контрольованих лабораторних умовах з рейтингом IP67 за стандартом IEC 60529. Стійкість до води, пилу та пилу не зменшується нормального зносу. Не намагайтеся заряджати вологий iPhone; інструкції з очищення та сушіння див. у посібнику користувача. Пошкодження рідиною не покривається гарантією.

2. iPhone 7 і iPhone 7 Plus в реактивному чорному кольорі доступні в моделях 128 Гб і 256 ГБ.

3. Необхідний план даних. 4G LTE Advanced, 4G LTE, VoLTE і Wi-Fi виклики доступні на окремих ринках і через вибрані перевізники. Швидкості базуються на теоретичній пропускній здатності і змінюються залежно від умов на місці та носія. Докладніше про підтримку 4G LTE зверніться до оператора зв'язку та див. Www.apple.com/iphone/LTE.

4. Якщо ви знайдете оновлення або сплатите щомісячну угоду за меншу суму в 02, EE або Vodafone, ми відповідатимемо і сплачуватимемо еквівалент стандартного прокату лінії за перший місяць через чек. Застосовується до опублікованих цін тільки там, де телефон знаходиться на складі і доступний для негайної покупки або відправки. Необхідність підтвердження ціни конкурента. Застосовується до угод, подібних до подібної бази, які пропонуються в одному каналі продажів і можуть бути заявлені на момент покупки або до 14 днів після. Не можна використовувати в поєднанні з іншими угодами, включаючи повернення готівки, індивідуальні варіації, що пропонуються безпосередньо окремим клієнтам, пропозиції через третіх сторін або стимули попереднього замовлення. Підлягає перевірці кредиту та мін. 24-місячний контракт. Може стягуватися авансова вартість. Вся інформація точна під час друку. Положення та умови застосовуються - натисніть тут повні деталі термінів.

TM та © 2016 Apple inc. Всі права захищені.

* 6-місячна половина ціни доступна за обраними тарифами. Знижка не застосовуватиметься під час оформлення замовлення, оскільки рахунок буде знижено безпосередньо мережею. Акційна ціна буде виставлятися за перші 6 місяців контракту з клієнтами на 12-24 місяці, після чого це повернеться до стандартного ціноутворення протягом терміну дії договірної угоди. Застосовуються мінімальні строки та кредит. Угоди Vodafone закінчуються 31.01.17. Лише вибрані елементи & доки акції не минули. Beats Headphones включені на обрані півціни тарифи.