Строительство »

Віртуальна любов і віртуальні відносини

 1. Що таке віртуальна любов?
 2. Страх серйозних відносин
 3. Небезпеки віртуальної любові
 4. Як позбутися від віртуальної любові в результаті?

Віртуальна любов, як і віртуальні відносини, є найпопулярнішими і поширеними на сьогоднішній день. Люди все частіше починають жити в ілюзіях, ніж по-справжньому стикатися з труднощами і проблемами, які неминучі в любовних відносинах. З одного боку людина хоче любити, а з іншого - він уже настільки зморилося що легше з кимось створювати ілюзію союзу, ніж в дійсності його мати.

З одного боку людина хоче любити, а з іншого - він уже настільки зморилося що легше з кимось створювати ілюзію союзу, ніж в дійсності його мати

Причиною цього інтернет-журнал psytheater.com виділяє дві енергії, на яких ґрунтуються всі дії людини.

В основі всього людського лежать два почуття - любов, кохання і страх. Якщо ви не любите, то боїтеся якщо ви не боїтеся, то любите. Страх і любов не можуть бути в людині одночасно, але здатні змінювати один одного. І саме вони викликають в людині весь той спектр емоцій , Почуттів, думок, бажань і т. Д., Які потім переростають в дії і відповідні результати.

 • Всі біди, невдачі, неприємності, погані вчинки, негативні емоції, сумніви, лінь та інше йдуть від страху .
 • Все щастя, радість, добрі вчинки, позитивні емоції і думки, натхнення, здоров'я, сенс життя, прогрес та інше йдуть від любові.

Якщо ви прислухаєтеся до себе або згадайте різні ситуації, в яких відчували ті чи інші відчуття, проаналізуєте причини їх появи, чомусь ви були злі або чомусь вас щось радувало, то помітите, що в основі лежав страх або любов. Чим вони відрізняються між собою? Тим, що при страху ви відчуваєте напругу, ступор, скутість, а при відчутті любові в вас виникає відчуття свободи, розслаблення, польоту.

Є два основи - страх і любов. І в залежності від того, що керує вами прямо зараз, ви націлені на той чи інший діапазон життя.

Якщо на вас зляться, то це відбувається через страх. Якщо вам роблять погано - через страх. Якщо вас критикують і ненавидять, то тут теж присутній страх. Як і в ситуаціях, де править любов: люди посміхаються, спокійно себе почувають, приймають інших такими, якими вони є. У кожній ситуації є свої нюанси, але людьми керує яких страх, або любов поперемінно. І все погане, негативне, хворе йде від страху, а все хороше, приємне і світле - від любові.

Віртуальна любов теж є наслідком страху. Чого людина боїться, адже він прагне познайомитися і навіть з кимось побудувати відносини? Насправді людина боїться всього, що пов'язано з любовним союзом. На це вказує те, що людина тривалий час проводить в інтернеті, знайомиться з різними людьми і навіть не намагається з ними побачитись. А якщо навіть зустріч і відбувається, то вона часто стає останньою.

Віртуальні стосунки стали популярними на сьогоднішній день. Причиною тому можна назвати зручності, які отримує людина, яка лише через клавіатуру і монітор з кимось будує відносини:

 • Відсутність необхідності бути зовні доглянутим і привабливим.
 • Відсутність необхідності залишати комфортні стіни будинку.
 • Відсутність необхідності переживати і думати, як поставиться партнер до людини.
 • Відсутність необхідності витрачати свої гроші і енергію на те, щоб сподобатися.

Переваг насправді дуже багато в тому, що люди просто сидять в інтернеті і таким чином будують відносини. Однак слід пам'ятати про те, що віртуальні відносини - це гра, яка в будь-який момент може закінчитися (як за ініціативою і бажанням партнера, так і просто через те, що вимкнули світло в будинку). Людина настільки звикає по-справжньому не любити, що не відчуває докорів совісті, сорому і жалю через те, що з кимось розлучився. Він просто пішов, переключився, почав спілкування з іншим партнером - і його не хвилює, що відчуває попереднього співрозмовник.

Що таке віртуальна любов?

Інтернет дуже щільно увійшов в життя кожної людини. Тепер у кожного в будинку є комп'ютер, який підключений до інтернету - джерела не тільки інформації, але і різних можливостей для спілкування. Тепер люди вважають за краще сидіти в своїх офісах і будинках, заводячи стосунки через монітори. Таким чином, віртуальна кохання - це почуття, які людина відчуває до співрозмовника, якого ніколи не бачив, не чув, не обіймав, не цілував і навіть ні в якій ситуації не побував. Це просто віртуальний партнер, котрий погодився приділити час і пограти в любов.

Чому люди вважають за краще віртуально любити, ніж дійсно з кимось знайомитися і будувати з ними стосунки? Актуальність знайомств на вулицях і кафе відходить на другий план. Люди більше бояться (тобто піддаються страху). Вони не бажають бути відкинутими або висміяними. А щоб усіх неприємностей уникнути, слід просто їх не створювати.

Інтернет дозволив людям знайомитися один з одним на будь-якій відстані і нарешті підшукувати собі саме тих, хто ідеально підходить. Однак люди настільки звикають нічого не робити і не напружуватися, що їм стає комфортно вже просто сидіти за комп'ютерами і грати в любов.

Скромні, сором'язливі, самотні і люди з фізичними вадами знайшли втіху на сайтах знайомств. З одного боку вони вже не відчувають себе самотніми. З іншого - вони продовжують тікати від реальних зустрічей, де необхідно червоніти, стикатися з відмовою або намагатися сподобатися.

Хтось у віртуальному світі просто грається. Для інших віртуальні відносини є єдиним способом уникнути самотності. У будь-якому випадку небезпека такого захоплення полягає в тому, що людина перестає жити реальним світом, а поступово привчається жити віртуально.

Страх і хвилювання долають людини, якщо необхідно побачитися з тим, з ким тривалий час листувався. Ось чому багато зустрічі не трапляються. А якщо і трапляються, то людина досить швидко розчаровується в партнері: він виявився не таким, яким його уявляли. Найчастіше партнери дійсно виявляються гірше, ніж представлялися спочатку.

перейти наверх

Страх серйозних відносин

Все частіше можна зіткнутися з тим, що сучасні люди бояться серйозних відносин. У одних це проявляється в тому, що вони ведуть самотній спосіб життя, не починаючи довгих відносин з представниками протилежної статі. Інші звертають увагу лише на тих партнерів, які вже говорять їм про те, що нічого серйозного між ними не буде (це одружені / заміжні, вже складаються у відносинах люди, навіть ті ж одинаки). Треті заводять любовні відносини з партнерами, проте грають постійно в якусь дивну гру: коли у них все добре, вони починають сваритися й бути всім незадоволеними, коли вони розходяться або ображаються один на одного, тоді ці люди починають любити своїх партнерів. Останній випадок добре описується в відомому вислові «Поруч з ним погано, а без нього ще гірший».

Ще одним хорошим варіантом того, як уникнути серйозних відносин, є віртуальна любов.

Всі ці ситуації говорять про дві речі:

 1. Людина просто боїться серйозних відносин, тож заздалегідь вибирає собі таких партнерів, з якими у нього нічого не вийде.
 2. Людина просто не вміє любити ні себе, ні іншої людини. Іншими словами, в цих відносинах з боку одного з партнерів немає ні краплі любові.

Звичайно, людина не може повністю відмовитися від любовних відносин з протилежною статтю. Тому періодично він намагається знайти собі якогось партнера, особливо в інтернеті на сайтах знайомств або соцмережах. Однак або він заздалегідь собі вибирає тих людей, з якими явно відношення не дійдуть до створення сім'ї і народження дітей, або він починає грати в гру, коли постійно свариться і мириться з коханою людиною.

В останньому випадку відбувається наступне: підсвідомість дає сигнал небезпеки, коли між партнерами існує ідилія. З якихось причин (швидше за все, з неправильним вихованням в дитинстві) підсвідомість має в собі програму, що серйозні стосунки - погано. Тому воно дає сигнал небезпеки свого господаря, коли в стосунках все добре. І тут людина починає віддалятися від свого партнера, як велить йому підсвідомість. Віддалившись на далеку відстань, що можливо у віртуальному світі, якщо просто вимкнути комп'ютер, людина починає нудьгувати, відчувати любов і проявляти ніжність до свого партнера, тому що підсвідомість уже не відчуває небезпеки і не змушує ще більше віддалятися.

Ось і виходить, що будучи поруч з коханою людиною, індивід хоче від нього піти. А коли йде, відразу відчуває любов і прихильність до того, від кого пішов.

Все це є страхом серйозних відносин, коли людина всіма можливими способами просто сам собі псує можливість побудувати з кимось довгі і міцні стосунки. Або ви закохуєтеся в кінозірку, або ви просто постійно відчуваєте незручність поруч з коханою людиною, хоча далеко від нього відчуваєте любов і бажання побачитися, - все це говорить про підсвідоме страху серйозних відносин. І в даному випадку необхідно просто замінити програму підсвідомості зі страху на прагнення будувати серйозні стосунки. Адже саме тоді ви нарешті зможете насолодитися любовними стосунками в повній мірі.

перейти наверх

Небезпеки віртуальної любові

Самою головною небезпекою віртуальної любові є те, що людина закохується в придуманий образ. Поки він спілкується з тим, кого не бачить і не чує, він у своїй голові створює якийсь ідеальний образ . Якщо зі співрозмовником зустрітися в реальності, то, швидше за все, він розчарує, оскільки ні відповідатиме даному образу.

Поки людина закохується у віртуального «принца» або «принцесу», він вже їх розвиває, переживає. Яскраві емоції розгортаються в голові людини, а не в реальності. Це призводить до того, що людина звикає жити надуманим світом, а не реальним. А адже реальний світ сповнений смутку, образ, стресу, необхідності прикладати зусилля, щоб побудувати гарні і щасливі відносини.

Привабливість віртуальних відносин полягає в тому, що людина не має на меті побудувати серйозні стосунки, а шукає яскраві емоції і переживання. Йому приємно чути компліменти на свою адресу і робити віртуальні подарунки своїм співрозмовникам.

Йому приємно чути компліменти на свою адресу і робити віртуальні подарунки своїм співрозмовникам

Більш того, тільки на сайтах знайомств можна відразу знайомитися з багатьма представниками протилежної статі. І ніхто не викриє вас у зраді! Ви можете спілкуватися відразу з 10-ю чоловіками або жінками, нічим себе не зобов'язуючи.

Віртуальні стосунки - це союз, якого не існує. У ньому немає проблем і труднощів. Можна самим бути ідеальними і такими, якими завжди мріялося.

перейти наверх

Як позбутися від віртуальної любові в результаті?

Краще повернутися в реальний світ, де можна в підсумку мати справжні любовні відносини. Щоб позбутися від любові віртуальної, необхідно просто вимкнути комп'ютер і видалити свою сторінку. Подивіться реально, що ви любите: картинку, фотку, придуманий образ, людини, якого ніколи не бачили.

Щоб вийти в реальний світ, слід цього побажати. А віртуальний світ для тих, хто насправді не бажає того, що декларує.

Що таке віртуальна любов?
Чим вони відрізняються між собою?
Чого людина боїться, адже він прагне познайомитися і навіть з кимось побудувати відносини?
Що таке віртуальна любов?