Строительство »

Які банки дають кредит з поганою кредитною історією з простроченням

 1. Як може зіпсуватися кредитна історія?
 2. Які банки дають кредит з поганою історією?
 3. Вибір банку для отримання кредиту
 4. Вимоги до позичальників
 5. Необхідні документи
 6. Недоліки отримання кредиту при поганій історії
 7. альтернативні варіанти
 8. Чи можна виправити історію кредитування?

У кожного виникають ситуації, коли потрібні гроші - то їх не вистачає, то взагалі немає. Є кілька способів вирішити цю проблему і один з них - це кредит. Якщо у потенційного позичальника є хороша репутація, то кредит отримати буде не складно. Але чи можна отримати кредит з поганою історією кредитування? Який банк дає кредит з поганою кредитною історією з простроченням? У такій ситуації оформити позику можна, але при цьому часто виставляються великі відсотки.

Зміст статті:

Як може зіпсуватися кредитна історія?

Основні причини, за якими кредитна історія ставати негативною:

 • оплата кредиту в пізні терміни, затримка;
 • несплата кредиту (проблема вирішується вилученням заставленого майна);
 • помилка банку.

Навіть маленькі прострочення в день також можуть негативно вплинути на історію. Щоб вона не псувалася, потрібно вчасно виплачувати кредит, а то і за пару днів. Також добре вплине виплата позики заздалегідь.

Які банки дають кредит з поганою історією?

Банки, що дають кредит з поганою кредитною історією - в першу чергу маленькі, які хочуть залучити більше клієнтів. Існують акції і в інших банках, хоча суть залишається та ж що і в маленьких банках.

Можна знайти багато пропозицій видачі кредиту готівкою протягом 15 хвилин в тих же маленьких банках в Москві і в інших регіонах Росії, що є хорошим способом терміново і без відсотків отримати потрібну суму. У цих випадках перевірка проводиться в спрощеному режимі.

Позика з поганою історією можна отримати в Тінькофф Банку, Совком банку, в банку Російський Стандарт, в Хоум кредит банку, Кредит Європа банку, Альфа банку. Дані банки часто не дивляться на історію позичальника, це вони компенсують високими ставками по кредиту.

 • Тінькофф банк без проблем видає кредити клієнтам з поганою КІ. Має досить маленький для своєї категорії річний відсоток - 24.9%. Видає кредити до 300 000 руб. особам від 18 до 80 років. Час кредитування в банку досягає 36 місяців. При цьому банк не запитує ні поручительства, ні застави, ні підтвердження доходів. Заявку на отримання кредиту потрібно залишити на сайті банку.
 • Ренесанс Кредит банк є досить надійним банком. При наявності всіх документів сума можливого кредиту дорівнює 500 000 руб. під 25.9%. Термін кредитування - 60 місяців. У Ренесанс Кредит банку дуже великі шанси схвалення кредиту. Заявка розглядається не більше 10 хвилин.
 • Запсімкомбанк не виставляє обмежень в розмірі кредиту, але на суму понад 300 000 руб. вимагає поручителя, а також присутність документів про страховку і дохід. Відсоткова ставка від 36% до 42%. Час кредитування - до 84 місяців.
 • Русский Стандарт видає кредити клієнтам з негативною історією і простроченням, як готівкою, так і на карту. При використанні карти термін її дії автоматично оновлюється шляхом розсилки карт клієнтам банку. Сума кредиту досяжними 450 000 руб. а річний відсоток від 40%.
 • Хоум Кредит банк не проводить перевірку кредитної репутації взагалі. Має низький річний відсоток 19.9%. Пропонує найвигідніший кредит для людей з поганою історією. Термін кредитування - до 60 місяців. У банку кредит оформляють максимум одну годину.
 • Можна також отримати позику без відмови в Райффайзен банку. Тут можна оформити позику під 18% на рік на час до 60 місяців. Максимальна сума кредиту - 1 млн. Рублів.

Траст - унікальний банк. Видає кредит в розмірі до 750 000 руб. абсолютно всім з поганою КІ і без БКІ при наявності паспорта та коду ІПН під 20% річних. Термін кредитування - до 60 місяців.

Східний банк має ряд кредитів, де дані великого значення не мають, а оформити кредит можна по одному документу.

умови

БанкСтавкаСума кредитуЧас кредитування

Тінькофф Кредитні Системи 24,9% До 300 тис. Руб. До 36 міс. Ренесанс Кредит 25.9% До 500 тис. Руб. До 60 міс. Запсімкомбанк Від 36 до 42% До 300 тис. Руб. До 84 міс. Русский Стандарт Від 40 до 60% До 450 тис. Руб. До 36 міс. Хоум Кредит 19,9% До 500 тис. Руб. До 60 міс. Райффайзен банк 18% До 1 млн. Руб. До 60 міс. Траст 20% До 750 тис. Руб. До 60 міс. Східний банк Від 19,9 до 59,5% До 200 тис. Руб. До 36 міс. Русфінансбанк 38,99% До 180 тис. Руб. До 24 міс. ОТП банк Від 30,9 до 38,9% До 400 тис. Руб. До 48 міс

Вибір банку для отримання кредиту

Для вибору відповідного банку для отримання кредиту потрібно знайти всі банки, які підходять за місцем розташування. Викреслити великі і відомі банки (такі, як Ощадбанк) - в них складно отримати такий кредит.

Далі потрібно подивитися, як в банках проводиться перевірка даних позичальника - якщо у банку багато клієнтів на оформлення кредиту, то з негативною кредитною репутацією можна просто пройтинезамечено.

Заявки приймаються через інтернет - є ймовірність такого ж результату. Читаємо умови банків - раптом умови банку відповідають вашому нинішньому стану. Потрібно сказати, що в великих містах як Москва або Санкт-Петербург такі банки знайти легше. Вибираємо відповідний банки, а краще кілька, і намагаємося отримати кредит.

Вимоги до позичальників

Кожен банк пред'являє до позичальників свої вимоги для оформлення кредиту. Вибираючи банк для отримання позики, слід звертати на них увагу. Взяти кредит з поганою кредитною історією можуть клієнти у віці від 21 до 65 років. Вони повинні працювати на останньому місці від 3 місяців і мати стабільний дохід.

вимоги

Громадянство Росії Вікові обмеження Від 21 до 65 років Робочий стаж на останньому місці роботи Від 3 міс. Стабільний дохід Обов'язково Офіційне працевлаштування Бажано

Необхідні документи

У позичальника повинні бути такі документи:

 • паспорт;
 • Свідоцтво пенсіонера, довідка про зарплату;
 • Кольорові фото;
 • Додаткові документи (Посвідчення водія, закордонний паспорт) - Якщо є.

Також банк може запросити від клієнта довідку з місця роботи, копію трудової книжки для свідоцтва його платоспроможності.

Недоліки отримання кредиту при поганій історії

Основними недоліками кредиту з поганою КІ є:

 • Великий відсоток - при пошуку банку найвигідніші пропозиції, скоріше за все, відпадуть з причин відмови і залишаться банки, які погодилися, але при цьому відсоток буде підвищено (якщо вам не вдалося проскочити непомітно).
 • Можливість зіпсувати кредитну репутацію ще більше - Звичайно ж, якщо ви впевнені що будете виплачувати вчасно, то боятися нічого. Задайте собі 1 питання: «Що привело вас до поганої репутації? Повториться це? ».

альтернативні варіанти

Щоб не брати кредит в банку, можна позичити грошей у багатих знайомих і рідних. Для цього знадобитися оформити договір і бажано за допомогою юриста, якщо це можливо. Якщо терміново потрібні гроші, можна також оформити в банку кредитну картку.

умови

Банк, картаКредитний лімітБезвідсотковий періодПроцентна ставка

Тінькофф, ТКС 300тис. руб. 50 днів Від 24,9% Совком банк, Радник 600 тис. Руб. 56 днів 29,9% Русский Стандарт, Русский Стандарт Онлайн 450 тис. Руб. 55 днів 29% Хоум Кредит банк, Швидкі покупки 100 тис. Руб. 51 день Від 33,9% Кредит Європа банк, «CreditCard» 200 тис. Руб. 50 днів Від 29% Альфа банк, сто днів без% До 150 тис. Руб. 100 днів Від 26,99%

Якщо терміново потрібні гроші, необхідно звернутися до МФО. Ставка тут буде вище, ніж в банківських організаціях, але оформити позику буде легше. Такі організації не вимагають тільки паспорт і видають швидкі позики до зарплати.

Одна з найзнаменитіших МФО - «Домашні гроші» може видати людям з поганою історією до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на час до 52 тижнів. При вторинному зверненні, якщо перший кредит вчасно сплачено, тут реально отримати до 50 тис. Руб.

В організації «Русмікрофінанс» можуть видати позику під 2% в день. Тут можна зайняти до 30 тис. Руб. Ще одна МФО - «Мить кредит» пропонує короткочасні кредити від семи до 35 днів. Відсотки - від 2% в день. Можна погашати позику поступово або одним платежем.

Чи можна виправити історію кредитування?

Для виправлення історії кредитування досить взяти маленький споживчий кредит в мікрофінансової компанії. Такі компанії зазвичай без проблем видають їх клієнтам навіть з поганою історією кредитування. Рекомендуємо почитати статтю на тему: « Як виправити кредитну історію »

Потім слід виплачувати кредит, не зриваючи термінів. Після вдалого погашення однієї позики, можна взяти другий такий же невеликий. Після оплати двох-трьох позик клієнт отримує хорошу репутацію, і банки без проблем оформляють йому позику.

Можливо це відео буде корисним:

Пам'ятайте, що банків, які без проблем і відмов видають кредити всім, немає і якщо у вас сильно погана репутація чи ні стабільного доходу, то розраховувати на банки не потрібно. Отримати велику суму швидко теж не вийде. Оформити кредит людям з поганою кредитною репутацією складніше, ніж позичальникам з чистою репутацією, але цілком здійсненно.

Автор Царьова Юлія Сергіївна

Як може зіпсуватися кредитна історія?
Які банки дають кредит з поганою історією?
Але чи можна отримати кредит з поганою історією кредитування?
Який банк дає кредит з поганою кредитною історією з простроченням?
Які банки дають кредит з поганою історією?
Задайте собі 1 питання: «Що привело вас до поганої репутації?
Повториться це?
Чи можна виправити історію кредитування?