Строительство »

Як вийти з Фейсбуку | Інтернет - грамотність з Надією

 1. Як деактивувати фейсбук
 2. Як видалити акаунт в Фейсбук назавжди
 3. Що робити, якщо пароль втрачено
 4. Видалити акаунт з телефону
 5. Видалення профілю, аккаунта і сторінки: спільне та відмінне
 6. Як видалити сторінку в Фейсбук назавжди
 7. Довідка Фейсбуку "Деактивувати і видалити акаунт"
 8. голосування

Є плутанина між такими поняттями, як аккаунт фейсбук, профіль і сторінка. Для звичайного користувача всі ці поняття означають, як правило, один і той же. Аккаунт включає в себе e-mail користувача, пароль і ще може бути прив'язаний мобільний телефон.

Зміст статті:

1. Як деактивувати Фейсбук
2. Як видалити акаунт в Фейсбук назавжди
3. Що робити, якщо пароль втрачено
4. Видалити акаунт з телефону
5. Видалення профілю, аккаунта і сторінки: спільне та відмінне
6. Як видалити сторінку в Фейсбук назавжди
7. Довідка Фейсбуку "Деактивувати і видалити акаунт"

Один чоловік в Facebook завжди один акаунт і один профіль, а сторінок у нього може бути кілька. точніше:

Кожна людина, що реєструється на Facebook, отримує один акаунт з логіном і паролем для входу. Кожен акаунт може містити один особистий профіль і керувати кількома Сторінками.

На Фейсбуці основа всього - це акаунт, з яким пов'язаний і профіль, і сторінки.

Видалити аккаунт Фейсбуку означає видалити всі: і аккаунт, і профіль, і сторінки.

Для видалення облікового запису існує два способи.

 1. Перший - тимчасова деактивація, тобто в подальшому Ви припускаєте, що сторінка буде відновлена.
 2. Другий - повна деактивация або видалення назавжди.

Як деактивувати фейсбук

1) Для того, щоб тимчасово деактивувати фейсбук (але при цьому НЕ видаляти його), зайдіть в свій аккаунт. Якщо у верхній синій смузі є ваше ім'я, значить, Ви "на місці", тобто, перебуваєте у своєму акаунті (на рис. 1 показано моє ім'я - Надія).

2) В правому верхньому кутку кликніть по маленькому трикутнички (1 на рис. 1):

Є плутанина між такими поняттями, як аккаунт фейсбук, профіль і сторінка

Мал. 1 (Клацніть по малюнку для його збільшення). Шукаємо настройки, щоб тимчасово деактивувати Фейсбук

2) Потім натискаємо по опції «Налаштування» (2 на рис. 1).

3) Після цього відкриється вікно «Налаштування аккаунта». Нас цікавлять "Загальні" настройки (1 на рис. 2).

Шукаємо опцію "Управління аккаунтом" і клацаємо по кнопці «Редагувати» (2 на рис. 2):

Мал. 2 (Клацніть по малюнку для його збільшення). Загальні настройки Фейсбук. Редагуємо вкладку "Управління аккаунтом".

4) Далі знаходимо кнопку «Деактивувати акаунт» (рис. 3), натискаємо на неї.

Мал. 3. Кнопка «Деактивувати акаунт» Facebook

Щоб завантажити копію ваших даних з Фейсбуку до себе "на пам'ять", клікніть по синій посиланням "Завантажити копію ваших даних на Facebook" (див. Внизу на рис. 3). Так Ви отримаєте архів того, чим ділилися на Фейсбуці.

5) Тепер Facebook намагається нас попередити про наслідки необдуманого натискання на кнопки. Якщо Ви передумали деактивувати, то натискаємо «Закрити» (2 на рис. 4).

4)

Мал. 4. Попередження перед тим, як деактивувати Фейсбук

Якщо рішення прийнято "у здоровому глузді, твердій пам'яті, при ясній свідомості", то тиснемо на кнопку «Деактивувати акаунт» (1 на рис. 4).

6) Будуть показані фото всіх друзів, які будуть нудьгувати. Якщо не передумали, то треба вибрати причину відходу з Facebook:

Якщо не передумали, то треба вибрати причину відходу з Facebook:

Мал. 5. Вибір причини для Деактивуваня аккаунта фейсбук

7) Можна поставити галочки навпроти «Відмова від отримання електронних листів» (1 на рис. 5) і «Видалити додатки» (2 на рис. 5), якщо у Вас були додатки.

8) Кнопка «Деактивувати» (3 на рис. 5) - остання. Тиснемо на неї і аккаунт Фейсбуку активовано.

Деактивация означає, що до деактивованою сторінці можна буде повернутися. Щоб відновити Фейсбук, потрібно буде зайти туди, ввести свій email (поштова скринька) і пароль для входу.

Деактивувати аккаунт - це тимчасовий захід. Це пауза для прийняття рішення про те, щоб потім

 • або повернутися на Фейсбук,
 • або видалити свій аккаунт остаточно.

Як видалити акаунт в Фейсбук назавжди

Перш ніж видаляти обліковий запис назавжди, подумайте про те, що можна не видаляти аккаунт (особистий профіль) на Фейсбуці, а перевести свій профіль в бізнес-сторінку (професійну сторінку).

Перейти з особистого профілю Facebook на професійну сторінку: https://www.facebook.com/help/116067818477568

Якщо Ви твердо вирішили видалити свій аккаунт (профіль) на Фейсбук, то пропоную дотримуватися наступного алгоритму:

1) Зайдіть в свій аккаунт.

Рекомендую попередньо зайти в "Налаштування", потім в "Загальні налаштування аккаунта" і там в самому кінці сторінки клікнути по синій посиланням "Завантажити копію ваших даних на Facebook" (див. Внизу на рис. 3). Потім всі ці дані будуть видалені з Фейсбуку і Ви не зможете їх відновити.

Якщо Ви зробите копію своїх даних, то це дозволить Вам створити архів за все, що Ви ділилися.

2) Щоб видалити Фейсбук, посилання така:

*** https://www.facebook.com/help/delete_account

Якщо Вам буде зручніше, то дії можна поміняти місцями - спочатку пройти по посиланню, а після вже зайти в свій аккаунт. Відкриється вікно «Видалити мій акаунт»:

Відкриється вікно «Видалити мій акаунт»:

Мал. 6. Видалити аккаунт Фейсбук назавжди

3) Клацніть по кнопці "Видалити мій акаунт".

4) Вам буде запропоновано підтвердити видалення повторним введенням свого пароля, а також капчи.

5) Потім необхідно натиснути кнопку "ОК".

Ваш аккаунт буде видалений без відновлення, але не відразу. На це буде потрібно 14 днів. Даний період є часом для роздумування, протягом якого Ви ще зможете скасувати рішення.

Повна інформація про ваш обліковий запис, яка відображається в пошукових системах, зникне через 90 днів. Таким чином, від сторінки не залишиться ні сліду. У будь-якому випадку перед тим, як видалити акаунт в Facebook, ретельно обміркуйте цей крок - адже Ви зможете втратити цінні дані.

Що робити, якщо пароль втрачено

Доречним є питання, як видалити акаунт в Фейсбук, якщо пароль забутий і не може бути відновлений? Чи це можливо? Відповідь тут одна - неможливо. Для деактивації в обов'язковому порядку необхідно отримати пароль - погодьтеся, що в іншому випадку чужі сторінки блокувалися б різними шахраями . Якщо Ви забули пароль, але хочете видалити акаунт, то першим ділом Вам знадобиться його відновити. Зробити це можна в такий спосіб:

1) Знаходимо на верхній панелі рядок для введення аккаунта (або e-mail, на який був зареєстрований аккаунт). Вводимо e-mail (1 на рис. 6).

Мал. 7. Дії в разі, якщо забули пароль

2) Кількома за посиланням «Забули пароль?» (2 на рис. 7).

3) З'явиться вікно «Знайти ваш аккаунт». Треба знову ввести свій e-mail (3 на рис. 7) і натиснути на кнопку «Пошук» (4 на рис. 7).

Facebook автоматично ідентифікує ваш обліковий запис, покаже Вам його і запропонує підтвердити приналежність по електронній пошті або по sms-ке. Для цього натискаємо "Далі" (рис. 8).

Мал. 8. Відновлюємо загублений пароль

4) Потім Ви моментально отримаєте лист на свою електронну пошту, де будуть відображені необхідні дані для відновлення сторінки.

Після того, як доступ буде повернутий, дотримуйтесь інструкцій з деактивації аккаунта або по його повного видалення, описані вище.

Видалити акаунт з телефону

На жаль, за допомогою мобільного телефону видалити акаунт в фейсбук назавжди вийде - можлива лише деактивация. Але вже за допомогою неї Ви зможете приховати доступ до файлів та інформації. Тому, якщо у віддаленому режимі вам терміново потрібно видалити сторінку, даний метод підійде:

 1. На вашому смартфоні (телефоні) має бути встановлено і активовано додаток "Фейсбук". Якщо його ще немає, то необхідна попередня установка.
 2. Після установки, потрібно зайти в додаток, ввести свої логін і пароль.
 3. У додатку заходимо в меню - значок, що складається з трьох паралельних смуг, розташований в нижньому правому куті.
 4. У меню вибираємо "Налаштування", а потім "Налаштування облікового запису".
 5. Далі прямуємо до опції "Безпека".
 6. Там Ви знайдете кнопку, за допомогою якої можна деактивувати аккаунт.

Якщо Ви в подальшому вирішите деактивувати свою сторінку назавжди, то для цього Вам знадобиться повний доступ, який можна отримати тільки через комп'ютер .

Видалення профілю, аккаунта і сторінки: спільне та відмінне

Найчастіше питання "як видалити акаунт в фейсбук" звучить некоректно, тому що людина, що задає його, має на увазі, наприклад сторінку. Для коректної постановки питання необхідно розрізняти такі поняття, як профіль, сторінка і аккаунт:

 1. Профіль. Мінімальна "одиниця виміру" на Фейсбук. При реєстрації ви отримуєте саме профіль, що включає в себе коротку, загальнодоступну інформацію. Особистий профіль є особою окремого конкретної людини і не зможе бути використаний в комерційних цілях, наприклад, для компанії або магазину.

На сподобався профіль можна підписатися, додаючи в друзі, щоб у майбутньому бачити оновлення профілю в новинній стрічці.

 1. Сторінка. Сторінка зазвичай створюється з готового профілю. Вона містить практично ту ж інформацію, що і профіль, володіє подібними зовнішніми характеристиками. Але відрізняється тим, що включає в себе додаткові інструменти, які знадобляться власникам компаній і організацій.

Особиста сторінка на фейсбук може бути відзначена значком "подобається". Згодом поновлення цієї сторінки будуть відображатися в новинній стрічці.

 1. Аккаунт - це поєднання логіна (e-mail) і пароля. У кожного користувача Фейсбук є свій аккаунт, він може містити в собі тільки один особистий профіль. При цьому користувач на один свій аккаунт може мати кілька сторінок.

Як видалити сторінку в Фейсбук назавжди

Якщо у Вас є аккаунт, то Ви можете створити на цьому акаунті кілька сторінок (їх ще називають бізнес-сторінки). При видаленні свого аккаунта видаляються всі сторінки, які пов'язані з цим обліковим записом.

На рис. 5 показано, що при видаленні облікового запису буде одночасно видалена моя сторінка «Комп'ютерна грамотність з Надією». Але буває, що потрібно видалити сторінку, але при цьому залишити свій аккаунт.

1) Видалити сторінку може тільки той, хто є її адміністратором.

2) Зайдіть на свою сторінку і клікніть «Налаштування» (рис. 9) у верхньому правому кутку своєї сторінки.

Мал. 9. Як видалити сторінку

3) У першому розділі «Загальні» в кінці є скромна посилання «Видалити сторінку» (рис. 9), клацаємо по ній.

4) Далі потрібно клікнути по «Назавжди видалити сторінку (назва вашої сторінки)» і виконати ті кроки, які будуть запропоновані.

Якщо таких посилань Ви не бачите, треба згадувати, хто саме є адміністратором сторінки і де його аккаунт.

Довідка Фейсбуку "Деактивувати і видалити акаунт"

Довідка з офіційного сайту Фейсбуку хороша і корисна тим, що тільки там є остання і найактуальніша інформація з усіх питань, які виникають при роботі з Facebook.

Розробники Фейсбуку давно себе зарекомендували як дуже активні люди, які постійно працюють над поліпшенням сайту, а отже, постійно вносять якісь зміни. Відстежити всі зміни, що відбуваються простому користувачеві соц.сети часто не представляється можливим. Саме тому рекомендую заглянути сюди:

Довідка з офіційного сайту Фейсбуку про видалення і деактивації аккаунта https://ru-ru.facebook.com/help/359046244166395

голосування

Дякуємо за Ваш голос!

Пропоную подивитися інші матеріали:

1. Чому люди видаляють свої акаунти в соціальних мережах?

2. Марк Цукерберг - створення Facebook

3. Розміщувати це в соціальних мережах небезпечно

4. Основні поняття Facebook для новачків

5. Збір персональних даних у Facebook


Чи це можливо?